Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tescoban miért nem fogadják...

A Tescoban miért nem fogadják el a lefényképezett Klubkártya számot hagyományos kasszánál ha önkiszolgáló kasszánál meg simán használhatom és be is lehet csippantani?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak a pénztáros dilije volt? Mert nem tudtak rá indokot mondani meg azt sem hogy ez hol van leírva milyen szabályzatban. A vevőszolgálaton is annyit mondtak nem szabad, de hogy miért nem hol van leirva azt azok se tudták megmondani!

dec. 10. 23:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Sztem mert simán lehet az h lefotozod a maset
dec. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Kicsit gondolkozz és rájössz magadtól is.


Hint: Amiért lefényképezett bankkártyával sem fizethetsz és ugyanígy bérlettel sem utazhatsz.

dec. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Maga a "kártya" nem hordoz értéket, sem biztonsági elemet. A feladata, hogy csupán egy felület legyen a számsor, annak is a gépi olvasható módja ; vonalkód megjelenítésére.


Nem egy app van, amiben tárolhatom szkennelés után pl a Tesco, Libri, Auchan, Penny, vagy egyéb más kártyámat anélkül, hogy le kéne töltenem x+1 appot.


Ezzel szöges ellentét pl a MyMeki app, ahol mindig egyedi számsort (és Qr-kódot) kapsz. Tehát nem, nem volt korrekt se a kasszás, se az üfsz. :)

dec. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Ezt az Auchanban is előadták múltkor, aztán mégis elfogadta
dec. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Nelem a pènztárosok is elfogadják
dec. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
*nekem
dec. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Én sem fogadnék el tőled lefénykèpezett pénzt pl.
dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván visszaélésre gyanakodott mégha értéket nem képvisel.

Önkiszolgálónap senki nem ellenőrzi hogyan írod be a számod

dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

#8

Azt ott kell hagyni, a Clubcardot haza lehet vinni.


#1

Az miért is probléma, ha másnak gyűjti a pontokat? Még két társkártyát is adtak, legalábbis pár éve.

dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 qkker1 ***** válasza:
76%

"Sztem mert simán lehet az h lefotozod a maset"


És ezzel mi lenne a baj? Nem bankkártya, nem fizet vele, hanem pénzt gyűjt rá!

dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!