Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Átverés vagy mi akart ez lenni?

Átverés vagy mi akart ez lenni?

Figyelt kérdés
Ma voltam a Penny-ben, összeszedtem a cuccokat ami kellett, beálltam a sorba a kasszánál, felpakoltam a szalagra a cuccaimat. Az előttem lévő ember kifizette amit vett, sorra kerültem, amíg előre sétáltam a kassza végéhez, hallottam valami csippan, mondja az eladó nő 500 valahány ft. Erre egyből felkaptam a fejem, mert tudtam hogy jóval többe került amit összeszedtem cuccot. Láttam valami Domestos volt nála, azt húzta le, mondom neki ez biztos nem az enyém. Duzogott kicsit valamit, hogy akkor eltűnnek a vásárlók, de rögtön lehúzta amiket vettem, kifizettem és mentem is. Én akkor azt mondtam biztos az előttem lévő vásárló hagyta a szalagon, de jobban belegondolva nem rémlik hogy lett volna Domestos a cuccai között, meg rakott a szalagra elválasztót és zsugor kóla volt az utolsó termék. Lehetséges hogy amíg nem figyeltem, addig az eladónő tette rá a szalagra? De mi okból és miért nem húzta le hozzá a többi cuccomat is akkor, hátha nem tűnik fel?
jan. 9. 18:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%

"nem rémlik hogy "


Nem rémlik != nem így történt.

jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hogy mi?
jan. 9. 19:08
 3/28 anonim válasza:
20%

A kérdésedre nem tudok válaszolni. De a pennys dolgozók nagy része eszméletlen bunkó.

Velem volt már olyan hogy a pultra kiömlött lisztet telibe rám szórta. Es még csak bocsánatot sem kért.

Meg olyan is hogy le lökött valamit a szalagról, és azzal volt a baja hogy mi nem próbáltuk meg elkapni és telibe a szalag alá esett. Utana azért duzzogot.

Azota messziről kerülnüj a pennyt felesleges sztress az egész. Meg mikor onnan vettük a húst szavatosaága is jó volt szinte mindig romlott volt. Es azzért is mi voltunk a hibásak mikor vissza vittük mert hogy ők ilyen hülyeségre nem érnek rá.

jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%

Zavaros írás, nincs tagolás, vesszők. Amaz meg:


!=


Azt jelenti, hogy nem egyenlő, utálom ezt is amúgy.

jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

Több Pennyben is tapasztaltam, hihetetlen bunkók vannak ott, kivételektől eltekintve.

Nem értem, mi ennek az oka, hogy ennyire kitűnnek az átlagból, miért engedik ezt meg a vezetők.

jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Attól meg mert neked nem rémlik még lehet, hogy az előző vásárló szerette volna megvenni. Csak valahogy lemaradt. A kasszásnak nem tűnt fel, hogy utána van az elválasztó, így amikor te jöttél ő azt hihette, hogy a tied csak a Domestos az utánalévő cucc meg a következő vásárlóé.
jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem hinném, hogy átverés, semmi pluszt nem jelent neki ha több Domestos van eladva, szóval nem is lenne miért ilyesmivel próbálkoznia. Korábbi vásárlótól ottmaradhatott, ő meg figyelmetlen volt.
jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy az előző vásárló akarta megvenni, de külön blokk kellett neki a Domestosról. Aztán meg wlfelejtette.
jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Láttam ahogy az előttem lévő vásárló kiemelt 2 zsugor kólát a kósárból, neki az volt az utolsó cucca a szalagon. Másképp nem tudom hogy hagyhatta volna ott, ha nem az volt az utolsó.

Egy másik boltban tegnap nagyon próbáltak rásózni pár terméket a vevőkre a kasszánál, jóval áron alul, nem tudom mi okból. Lehet itt csak bepróbálkoztak hogy nem figyelek és kifizetem, aztán el adva (mert megnéztem hogy rendes áron 800-900 ft a domestos, szóval ez is valami kimaradt termék lehetett)

jan. 9. 20:07
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
jézusom :$
jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!