Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért ilyen népszerű a Tesco...

Miért ilyen népszerű a Tesco még mindig mikor az elmúlt években az egyik legdrágább bolt lett és eléggé le is van pukkanva? Vagy sokan csak megszokásból járnak még mert régen valóban olcsó volt?

Figyelt kérdés
Jóval drágább mint az Aldi-Lidl-Penny hármas
febr. 9. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Már nem annyira drága, múlt héten rendeltem.
febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Mennyire népszerű?
febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Nagyobb választék van, mint az Aldi-Lidl-Penny hármasban.
febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Na ez egy tényleg nagyon jó kérdés!


Én sem értem, hogyan lehet a top3-ban a tesco, amikor brutál drága, alig van választék, folyton átalakítják (a.k.a játszanak a belsőtér méretével, hogy a kevesebb többnek tűnjön), de érdemi fejlesztések nincsenek, normál áron csak akkor kapsz valamit, ha KÁRDozol.


Régen tényleg érdemes volt bemenni, de manapság... pffffffff

febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Tesco van sok vidéki településen/közelében, ahova a kisebb boltok nem feltétlenül terjeszkednek.
febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Mi az az "ennyire"? Nekem pld. egy ismerősöm sem jár oda, én sem voltam TESCO-ban legalább 5 éve.

Maximum vidéken lehet "népszerű", ahol nincs alternatíva.

febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Én rendelni szoktam onnan, a kiszállítási idősávok ott a legkedvezőbbek nekem. Annyival nem drágább, sőt sokszor kifejezetten olcsóbban jövök ki, ha figyelek, hogy mi akciós és ahhoz alakítom a kajatervet.
febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy a legdrágább. A Penny, Aldi, Lidl boltokban sokkal kisebb a választék, és nem sokkal olcsóbbak, mint a Tesco. Ahol van választék az a Spar meg az Auchan, ezerszer drágábbak, mint a tesco.
febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek a kérdésedben megfogalmazottakkal, kivéve, hogy népszerű. Itt is a legdrágább, a választék se jó, így a forgalma erősen visszaesett.

Amiket én vásárolok, az a Sparban és a Pennyben olcsón kapható. Mivel közel vannak, ami az egyikben nincs vagy éppen drága, akkor azért átszaladok a másikba.

Tesco azért "jó", mert a többihez képest pang, nem kell kerülgetni az embereket.

febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
A Tescoban leginkább club kártyával érdemes vásárolni.Nem is nagyon van ott normál akció.Szinte minden csak azzal leértékelt..Viszont ha az van,akkor ki lehet fogni egész elfogadható árú termékeket.
febr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!