Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért ilyen népszerű a Tesco...

Miért ilyen népszerű a Tesco még mindig mikor az elmúlt években az egyik legdrágább bolt lett és eléggé le is van pukkanva? Vagy sokan csak megszokásból járnak még mert régen valóban olcsó volt?

Figyelt kérdés
Jóval drágább mint az Aldi-Lidl-Penny hármas
febr. 9. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Azért annyira szerintem nem népszerű és már nem is a legolcsóbb.
febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
Nagyobb a választék, van házhozszállítás. És amiket én vezyek az olcsóbb ott mint máshol, egyszer összehasonlítottam
febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert Tescoból sem mindenhol ugyanaz a minőség. Vannak nagyon lepukkantak és vannak amik modernek és karban vannak tartva pl Köki Tesco teljesen jó, de nem rég voltam egy vidéki nagytescoban, teljesen kihalt szegény és mintha 10 évet visszamennél az időben.
febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Házhozszállítás nincs még mindenhol.
febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Annyira nem népszerű. Nálunk szinte kong az ürességtől.
febr. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%

Népszerű? Ahol van alternatíva ott a kutya se megy a TESCO-ba.

Hozzám a soroksári van közel, de ott a közelébena szinte mindig tele lévő Auchan, több LIDl és Aldi is. Néha a mosdóba megyek be a TESCO-ba, meg az előtte található gyrososnál szoktam gyros-tálat venni, és ilyenkor látom milyen üres az áruház. Ember alig van bent, az eladótér felét lezárták, az üzletsoron az a legtöbb üzlethelyiség üresen áll.

febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
69%

16 Én is közel vagyok a soroksári üzletekhez Wekerléről járok Auchanba ami mellesleg sokkal magasabb színvonal, a Soroksári Tescoba 10 éve nem voltam szerintem. :D

Viszont Köki Tescoba szoktam vásárolni ha arra járok, Clubcarddal nem olyan rossz. (13-as vagyok)

febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!