Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogyan kellene reagalnom?

Hogyan kellene reagalnom?

Figyelt kérdés

Sokadjara törtenik hogy hentesnel kerek x dkg felvagottat. Altalaban valamelyik akciosbol, akkor pont ugy kerem hogy 100 dkg abbol es akkor ugy gondolom ez X forint lesz.


Es 99%ban mindig több de nem paar forinttal hanem siman 400-600 forinttal. Ami nekem sok...egyetemista vagyok...kiszamolom a penzemet napi szinten es ha tulköltekezek akkor mashol kell besporolnom..


Az arat akkor veszem eszre amikor a kezembe nyomja a csomagot mert akkor van ra ragasztva a cetli (a merlegen nem latni az arat)


Amikor mar a felvagott kesz cucc van a kezemben bepakolva, valahogy kellemetlen nekem legalabbis szolni hogy na ne mar ez majdnem egy ezressel több lett...


Ti szolnatok ilyenkor?


máj. 17. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom a 100 deka helyett 10 dekát akartál írni. Ha plusz 4-600 Ftot fizetsz rá az nem kis súlytöbblet, ilyenkor figyeld a mérleget, és szólj, hogy vegyen le róla, amig nem csomagolja be nincs abban semmi, visszatud venni belőle.
máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Amikor mérik akkor figyeld a súlyát, illetve amikor kéred, szólj, hogy pontosan annyit akarsz.
máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy írták, figyeld, mennyit tesz a mérlegre, és ha több, szólj. Meg ha a végén nem annyit adott, hanem jóval többet, akkor igenis reklamálj!
máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igen bocsanat :-D 10 dekat akartam irni. hopp
máj. 17. 20:19
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell kerdeznie h maradhat e a 10 helyett a 13 deka. Es akkor mondod h nem es vegyen le belole. Tobbszor csinaltam ilyet.

A masik opcio h kersz 8 dekat. Es ha csak 95 gr lesz (nem lesz) akkor mondod h meg egy szeletet tegyen ra

máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ki van írva hogy 560 ft / 10 dkg

Kérsz 10 dkg-t.

Azt látni fogod a mérlegen ha 15 lesz. És egy gyors fejszámolásbol az kijön hogy 280 forinttal több.

Szolsz mikor a merlegre tette hogy kevesebbet kerz. Siman leveszi.

Akkor mar tenyleg reg keso szolni ha becsomagolta

máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Életszerű a kérdés? Ti gyakran jártok így, ahogy a kérdező 99%-ban? Kér 10 dekát majd véletlenül 30 dekát kap? Bárkivel fordult már elő ilyen?

Simán etetitek a trollt!

máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
tényleg meglepő lenne ha valakit ekkora eltérésekkel amiket folyamatosan csinál hagynának dolgozni, fura. és igen, más öt dekán is képes leállni reklamálni, ilyen súly és pénztöbbleteket meg simán nevetve otthagynak egyesek, nem mindenkibe vertek ekkora empátiát. én tapasztaltam olyat is hogy falun nem is súlyra kérték a felvágottat míg ott a klímán dolgoztunk a kisboltban hanem valahány "karikát" és nem egy ember kérte így
máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
velem sose történik ilyen... vegyél előre csomagoltat, ami már ki van számolva
máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
cool story bro
máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!