Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Minek a jele az ėteleken a...

Minek a jele az ėteleken a bėka? Általában csokikon. Elėg undorito. Állitolag mérgezõ.

Figyelt kérdés
febr. 9. 20:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%

A béka zöld.

Természetes anyagok, stb.

febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy tudom, hogy valamilyen környezetvédelmi projektnek a védjegye. Pontosan én sem vagyok benne biztos, de vagy a csomagolás, vagy az étel elkészítéséhez szükséges környezetvédelmi elveknek a betartását jelenti.
febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5%
Esőerdők védelmében glifozát stb mérgek használata , klimavedrlmi hiszteria fokozasm. Megnentjük a földet új vegyszerekkel ....Persze áremelest jelent , csökkentik a termőföldek használatat, ami hianyt es dragulást okoz .
febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
5%
A termék rovartartalmára hívja fel a figyelmet.
febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
9%
Gazdatüntetések is emiatt zajlanak, az előírt terméshozamot csökkentettek,az ukran termékek áramlása miatt, a leállitottak nemetben hollandoknál franciaknál belgaknal termesztészt mert minekis az . A melonelkúli termelők nem kapnak tamogatast segelyt . A háborút menekültek migransok támogatását megszavazta az eu . Mesterseges ehinseg káosz áremeles a világmentese miatt kamu ...Az allando mező erdő územtüzek mestersegesek, telek földspekulaciók árfelverés ...
febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%

Ez az, soha semmit be vegyel meg amin a bekas logo van, megmergeznek a gyikemberek a nyilmeregbeka mergevel es persze az erre utalo logot jol lathato helyen el is helyezik a termeken. Bravo, Sherlock! Most aztan kibabraltal veluk, teged nem tudtak megvezetni!


Idiota.

febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Mégis hány éves vagy kérdező?
febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem a kortól függ, hogy minden hülyeséget elhisznek.

A rovar tartalom nagyon elterjedt hülyeség.

febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

A google írja :

Ha az Esőerdő Szövetség pecsétjét, a zöld békát látjuk egy csomagoláson, az azt jelenti, hogy a kiválasztott termék vagy alapanyaga olyan helyről származik vagy olyan cég állította elő, amely megfelel a környezeti, a gazdasági és a társadalmi fenntarthatóságot előmozdító szabványoknak.

febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!