Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Akik szeretik a Spar-t és...

Akik szeretik a Spar-t és gyakran vásárolnak ott, azok miért szeretik?

Figyelt kérdés
Gyakran írják itt, hogy a Spar a legdrágább. Ez nem rettent el titeket? Ti nem így tapasztaljátok? Mit szerettek benne?

febr. 17. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindenkinek van az utolsó forintig kiszámolva a pénze minden hónapban.
febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
97%
Én azért, mert ott van a legjobb pékáru.
febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Ott rohadjonmegaspar storno kulcsával együtt. Mindig kifogok egy öregasszonyt a pénztárnál variál drágább a termék mint a reklám újságban van.
febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nem vagyok egyedül azzal, hogy a Spar van a legközelebb.
febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
egyszer Ördög Nóri mondta hogy ő csak a Sparba jár, és nem azért mert szponzoráció hanem ott tényleg megvesz mindent amire szüksége van. igen, úgy biztos könnyebben megy ha olyan helyzetben állsz anyagiakban hogy bármit levehetsz a polcról és nem kell nézned az árcímkét
febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha gyors vásárlást akarok akkor spar. Az van a legközelebb. Illetve szeretem a kimért szalámit. Ha van időm és nagy bevásárlást akarok akkor 20 km re tőlünk egy helyen van lidl, penny, aldi. Mikor melyik.
febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
A Spar nem olyan drága, mint ahogy híresztelik, nagyon jó akciók vannak. Szerintem egyáltalán nem drágább, mint az Aldi vagy a Lidl.
febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Én pl az aldiban is ugyanúgy meg tudok venni mindent.

De valóban az a tapasztalat, hogy drágább. Ami egyébként nem jelentene problémát, de attól, hogy mondjuk nekem több van, még nem bszom el random, hogy drágábban vegyem meg ugyanazt a terméket. Ezek úgyis leginkább élelmiszerek, mert tisztálkodó, tisztító és higiéniai termékeket online rendelek. Egyedül a delikát az, amiért beszaladok az eco familybe.

febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdekel hol vásárolok, nekem az Interspar esik útba.
febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

mert a kimérős pultos húsok, felvágottak sokszor olcsóbbak mint az aldi/lidl-ben, plusz nincs vákumszaguk

illetve sok embernek (nekem is az van közelebb), nem fogok 1 órát elutazni oda-vissza mert 50 forinttal olcsóbb a kukoricakonzerv, néha megyek akkor próbálok feltankolni azokból amiket ott szeretek, de amúgy ha az ember figyeli az akciós újságot simán bevásárol a sparban is hasonló árban

febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!