Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért nem árul a Lidl konzerv...

Miért nem árul a Lidl konzerv zöldborsót?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem... Amikor egyszer megkérdeztem az eladótól, azt mondta, "Azt nem tartunk." Szóval nem az, hogy "Elfogyott,", hanem "Nem tartanak"... Mi ez? Valami vallási meggyőződés? Vagy mi? :D

febr. 26. 21:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Jobb a fagyasztott, mint az, amelyik lében áll.
febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Bizonyos szempontból biztos. De pl. amikor nem egyenesen haza vinném, hanem előbb a munkahelyemre, mert mondjuk ebédidőben sikerül megejteni a vásárlást, akkor nem tudom folyamatosan fagyasztva tartani... Meg ezzel az erővel bármire lehetne mondani, hogy jobb a fagyasztott, konzert kukoricát, babot, akármit meg mégis tartanak, csak épp zöldborsót nem... Nem fura?
febr. 26. 21:54
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván nincs rá kereslet, csak a te kedvedért nem árulnak.
febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A Penny meg csak az én kedvemért árul, ugye? :) Akárcsak a spar, a cba, a tesco meg az összes többi... :)
febr. 26. 21:58
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más bolt? Sparban biztos, hogy van konzerv borsó. Vagy vannak ezek az üvegesek, olyat az Aldiban is láttam.
febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Van más bolt is, csak egy boltba bemenni és megvenni, ami kell, pont fele annyi időbe telik, mint két boltba bemenni...


Nekem ez tök fura. Melyik másik bolt csinálja azt, hogy márpedig X típusú terméket márpedig nem árul? Sose tűnt fel még semmi hasonló semelyik másik bolttal kapcsolatban.

febr. 26. 22:02
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik boltban van rá kereslet, ott van, amelyikben meg nincs, ott nincs.
febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tök érdekes, hogy miért nincs. Régen biztos, hogy volt. Ahogy most rá kerestem egy 2023-as januári Lidl hirdetésben van konzerv borsó.
febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"egy 2023-as januári Lidl hirdetésben van konzerv borsó"

Ez komoly? :D Én tényleg még sose láttam a lidlben, akárhányszor kerestem, pedig már évek óta főleg oda járok.

febr. 26. 22:07
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha beírod a googlebe, hogy Lidl borsó konzerv a kép találatoknál az első 😅

És én is emlékszem rá, hogy vettem is ott régebben.

De egy jó ideje át tértem a pennybe fagyasztottra, mert sokkal finomabb mint a többi.

febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!