Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hűtő nélkül, normál szobahőmér...

Hűtő nélkül, normál szobahőmérsékleten (kb 25 fokon) meddig tárolható? (főtt tojás megpucolva, főtt fehér rizs)

Figyelt kérdés
Zöldborsó konzervet és csiperkegombát megpirítottam serpenyőben egy kevés olajon. Éjszakára hűtőbe teszem, de holnap kb 8-tól 12-ig tárolnám szobahőmérsékleten, rizs és főtt tojás kíséretében fogyasztanám, és inkább az utóbbi kettő miatt félek,hogy nem bírják ki ennyi ideig. A helységben van légkondi, tehát ha kint 30 fok van, bent akkor is csak kb 25.

2017. jún. 26. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jégakku vagy egy fél literes palacknyi víz jéggé fagyasztvs
2017. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Miért veszed ki ?
2017. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2, mert s hűtőt nem tudja bevinni az irodába
2017. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben lesz. Én 24 óránál tovább nem tárolnám szobahőmérsékleten, de 4 óra az semmiség.
2017. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Most jut eszembe, hogy nálunk rengetegszer van főtt tojás és főtt rizs és ennél sokkal hosszabban vannak a konyhában, kutya bajuk. Délben megfőzöm, este vagy éjjel berakom a hűtőbe, ha nem fogy el.
2017. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 27. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!