Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért nem árul a Lidl konzerv...

Miért nem árul a Lidl konzerv zöldborsót?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem... Amikor egyszer megkérdeztem az eladótól, azt mondta, "Azt nem tartunk." Szóval nem az, hogy "Elfogyott,", hanem "Nem tartanak"... Mi ez? Valami vallási meggyőződés? Vagy mi? :D

febr. 26. 21:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Se dobozost, se üvegest...
febr. 26. 22:08
 12/24 anonim válasza:
74%
A Lidlben száraz sárgaborsó és gersli sincs, azokat sem értem.
febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
0%

A Lidlnek alapbol keves a valaszteka mennyisegre minosegre. az INTERSPAR peldaul alleban minden loszart megtalalsz, evoeszkozoktol kezdve ujsagpapir, es japan gombak. Aldi ugyanolyan gatya mint Lidl. Es tevhit ellenere nem olcsobb a Lidl meg Aldi mint a Spar, mert a Sparnak van kb 5 - 7 kulonbozo uzletfajtaja, OMV Spar peldaul nem a legolcsobb valoban, Partner Spar mar eleg olcso es minosegi is tud lenni de nem annyira.


A legtobbet szerintem a City Sparral talalkoztok. Ott is van azert minoseg. De en meg olyat mint hatalmas Aldi meg Lidl meg nem lattam. A spar meg terjeszkedik mar kb indiaig is ha jol tudom meg messzebb kelet fele.


[link]

febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért mert az Aldi és a Lidl kifejezetten és csakis diszkont üzletként azonosítja magát, míg a Spar összetettebb üzleti modellben hisz.
febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
11%
Mert a konzerv zöldborsó undorító.
febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
Mert többért lehet eladni,üvegest nem kell hűteni.
febr. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
12, mindig ott vásárolok, van sárgaborsó.
febr. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezhetném hogy miért nem árul a spar tesco auchan stb sült sertéssonkát, nem túlecetezett hunuszt, 20 dekás táblás étcsokit és expressz élesztőt. Na azokat meg csak a lidl árulja.

Vannak olyan termékek amiket nem tudsz mindenhol megvenni. Ez az élet és nem a bolt dmfog egy emberhez alkalmazkodni hanem az emebrek a boltokhoz. Vásárolj máshol vagy máskor ha ez nem tetszii

febr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

"Mert többért lehet eladni,üvegest nem kell hűteni."

Mit lehet többért eladni?

Ha valamit többért lehet eladni, akkor abból több lehet a haszon is...

A dobozos konzervet sem kell hűteni, mégsincs se dobozos, se üveges.

Nem értem, mit akarsz ezzel mondani.

febr. 27. 07:58
 20/24 anonim ***** válasza:
88%
A Lidl diszkont lánc nem széles a választéka.Egyébként is kicsi rá a kereslet legtöbben fagyasztottat vesznek.
febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!