Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik szupermarketben a...

Melyik szupermarketben a legolcsóbb a bevásárlás 2024-ben Magyarországon?

Figyelt kérdés
Átlagos heti gyakoriságú bevásárlásra gondolok.

ápr. 17. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Lidl
Penny
Spar
Tesco
Aldi
Príma
Reál
Coop
Egyéb
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon attól függ hogy miket veszel. Azokra a dolgokra amiket én szoktam venni a penny és az auchan. Néha a lidl ha nagy akció van
ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1, abaúj tejföl auchan 499 ft, aldiban akció nélkül kevesbb, mint a fele... szerintem rohadt drága minden, ami nem saját, az meg nem túl jó minőség náluk, a lidl, aldi ezerszer jobb.
ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Elméletileg Lidl gyakorlatilag meg ha csak akciós terméket veszel úgy a legolcsóbb.
ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Szerintem az a legolcsóbb, ha minimálisan figyeled az akciókat és megvannak a számodra bevált termékek és ott veszed meg ahol szokott lenni. A Lidl/Aldi saját márkás termékei általában jó ár/érték arányban szoktak mozogni.
ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk Spar van a közelben, de én úgy vásárolok, hogy mindig a leárazott, közeli lejáratú termékeket veszem! És rugalmasan azt főzök, amihez hozzávalót kapok.

Tegnap pl. 40%-os cimkével volt a csirkecomb, vettem 2 dobozzal, egyiket a fagyazstóba tettem. Szintén féláras leveszöldség csomagot és cukkinit vettem.

Annyi, hogy ehhez tényleg rugalmasség kell, nem azt evszek, amit főzni akarok, hanem azt akarok főzni, amit veszek... viszont sokat spórolok vele.

ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Aldiban kijövök néha 7-8 ezer forintból is egy hétre. Ha veszek valami drágábbat is, hal, kacsa, mittomén, akkor 10-12/hét. Nekem elég olcsó.
ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor vérre mennek az emberek, ha ez a kérdés felmerül.

Azt tapasztalom, hogy egyik boltban valami drágább, ami a másikban olcsóbb és fordítva. Sokszor már a sajátmárkás termékek sem olcsóbbak, mint más márkák.

Összességében a blokk végösszege nem sokban tér el egymástól a nagyobb üzletláncok esetében. (COOP, CBA nem soroltam ide).

ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem talán a Lidl. Ha igazán gazdaságosan akarok kijönni, akkor a Lidl és az Aldi kombinációja. Van ami az Aldiban olcsóbb.
tegnap 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Fogalmam sincs. A felsoroltak közül egybe-kettőbe járok.
tegnap 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!