Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütős csajok mit gondoltok?

Sütős csajok mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tegnap este sütöttem egy barackos kevert lepényt. mindent a szokásos módon, de egy kicsit több lett benne a barack. hideg spájzban volt éjjel. ma délben amikor felvágtam az alja, mintha nyers maradt volna. párom is szóvá tette, hogy ez most nem olyan, mint szokott lenni.

ha most visszateszem a sütőbe egy negyed órára, sülhet még az alja egy kicsit.esetleg fordítsam meg, hogy az alja legyen felül. nincs szívem kidombni, mert finom, csak egy kicsit kenődik a késre. a villa becsapott, mert arra nem ragadt tegnap a büdöse.



#nyers #barackos lepény #újrasütés
2013. júl. 14. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én felfordítanám és tennék rá baracklekvárt.
2013. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsit nyers maradhatott :S

a tészta ragacsos vagy a barack :d?

2013. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a tészta kenődik, de csak az alsó felén. lehet, hogy a sok barack egy kicsit feláztatta és azért nem sült meg rendesen.

Azt hiszem átfordítom egy másik sütőpapíros tepsibe, ezt a papírt lehúzom és megkapatom egy kicsit.

lehet, hogy kiszárad, de már mindegy, valahogy csak elfogy.

Köszi a válaszokat.

2013. júl. 14. 17:21
 4/7 gömbicica ***** válasza:

szia.

én már tettem vissza sütőbe sütit!!! Nem ilyet, mint Te most készülsz, de SOHA TÖBBET!!!

Csak mérgelődtem.

Ha már egyszer begyujtod a sütőt, dobj be egy piskótát, aztán kend meg lekvárral.

Máskor ne villával szurkáld hanem fogvájóval!!!

Egyébként lehet, hogy ott ahol beleböktél nem volt barack sem igy jónak itélted meg. De a sütődet ki lehet ismerni biztosan. ha a süti széle a tepsiben szinesedik és elválik a tepsi oldalától akkor jó.

2013. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:/

Nekem még soha nem volt ilyen,de szerintem valahogy egyétek meg ha már azt írod hogy finom,és legközelebb figyelj jobban oda!


de lehetséges hogy vissza rakhatod,de akkor meg tuti kiszárad :(

2013. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi cica Neked is. már megsütöttem egy kicsit a másik felét, de tényleg nem lett valami fenomenális... száraz lett, mint a szahara, és összement.

Ez most nem az én sütim volt. túlzásba estem a barackkal, mert annyi van, hogy azt hittem jó lesz egy barackos lepény. hát nem lett jó, de azt mondta a párom, hogy majd tejszínhabbal megkoronázva lenyomatja:D

Majd legközelebb jobb lesz.

üdv:)

2013. júl. 14. 18:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, Neked is köszönöm, és hát igazad lett, mert kiszáradt maga a tészta. a baracktól azért nem olyan vészes, de többet nem teszek bele ennyit, és jobban odafigyelek.
2013. júl. 14. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!