Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lau Thai, Suan Tang, Thao Pho...

Lau Thai, Suan Tang, Thao Pho és hasonló, tasakos, tésztás levesek kaphatók valamelyik országos bolthálózatban?

Figyelt kérdés

Kisméretű, tömör tégla formájú tasakban, vietnami-, thai ízesítésű, hullámos formára préselt tésztával, és egy belső, ízesítő port tartalmazó tasakkal.

Évekig a LIDL-ben vettem, de hosszú ideje már nincs, és másutt még nem fedeztem fel.

Köszönöm mindenkinek, aki időt szán a válaszra!



2014. júl. 2. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100ft-os bolt, 1 euros bolt, kínai boltokban lehet, hogy találsz ilyen leveseket!
2014. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az auchanba is van egy csomó fajta tasakos leves, ott is meg lehet nézni.
2014. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi rengeteget veszünk. Reálban(ez a legjobb, 90%-ban itt), One Euro Marketben is van, meg a Tescoban is vettem már, de az nagyon gagyi volt, mondhatni nem volt semmi íze.
2014. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem kóstoltam őket, de Tescoban, Auchanban, Sparban, Intersparban is van többféle.
2014. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sparban láttam, de nem tudom hogy lehet ezeket megenni :D
2014. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!