Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Azért ez milyen dolog már?

Azért ez milyen dolog már?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy mizo kókuszos kakaót, amin ugye van az a kis műanyag cucc, amit fel kell tépni, a kupak alatt. Otthon lecsavarom a kupakot, akkor látom, hogy nincs is rajta. Először azt hittem, hogy nem raktak rá véletlenül a gyárban, de hiányzott is a kakaóból egy kevés. Na most komolyan, ki az, aki a boltban kibontja a kakaót, beleiszik két kortyot, és aztán visszarakja?

2014. júl. 31. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony durva, de néha vannak ilyenek sajnos. Én nem merném meginni persze ezek után.
2014. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak ilyen pofátlanok. Ezentúl nézd meg még megvétel előtt, megvan-e a zárja.
2014. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen, láttam már olyat nem is egyet, aki bement az Auchanba a családjával, és ott szépen megkajáltak mindent, amíg mászkáltak a sorok között.

Ami meg nem kellett már, azt ott, ahol voltak, simán csak eldobták, vagy bedobták a mellettük lévő polcra. :(

2014. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
indig azt mondom, hogy nem tudok meglepődni már az emberi hülyeségen, ám de mégis. Ez már nonszensz, amit leművelnek az emberek, főleg itt Mo.-n.
2014. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én üveges Nes Caféval jártam így.
2014. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Engem azért meglepett, mert még ilyennel nem találkoztam. Egy kortyot sem ittam belőle, inkább kidobtam a kukába.
2014. júl. 31. 16:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Esélytelen, hogy ezek után fogyasztásra kerüljön a termék. Mindenesetre tanulópénz ez is. Jobban meg kell nézni mit vásárol az ember. Elvégre bármikor érheti meglepetés a vásárlót!
2014. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

En az Auchanba mindig latom, hogy sokan a bevasarlokocsijukba pakolnak, aztan felbontanak sos mogyorot/kekszet/csokit, beleesznek a kiflibe, szolobe, IceTeaba stb. Aztan ha megettek/megittak, a zacsko megy vissza a polcra, mint aki jol vegezte dolgat. Undorito soherseg.

En egy-ket alkalommal, mikor orakig vasaroltam grillezes/vendeglatas elott, akkor beleittam a kisvizbe, de vittem a felig tele palackot a penztarhoz is.

2014. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok, en MINDIG megnezem, hogy bontatlan arut, vagy hasznalatlan kozmetikumot viszek e haza, akarhol vasaroljak. Itt Mo.on mindenre kepesek azt tapasztalom...
2014. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 advanced válasza:
100%

nem biztos hogy beleittak a kakaodba. én is jártam így egyszer. ugyanezzel a termékkel. visszamentem a boltba. megneztem a többit is. volt a hűtőpolcon 13doboz kakao. 13bol 9en nem volt rajta a letéphető műanyag zárás.....

szoltam a boltvezetőnek. amikor legközelebb mentem elnézést kért. és mondta hogy valószínű az történt hogy valaki (dolgozó) felbontogatta , kiboritott belőle. összegyüjtötte és van amelyikben vizzel pótolta a hiányt, van ameliyiket ugy hagyta hogy a negyede hiányzott. nem tudni hogy a bolti dolgozók voltak e vagy még bent a csomagolóban .

2014. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!