Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi ideig tartana ki az...

Mennyi ideig tartana ki az élelmiszer készletetek? Valami váratlan dolog történe és pénz nélkül maradnátok több ideig?

Figyelt kérdés
Nincs pénz és nem tudok boltba menni.
2014. márc. 24. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapvető élelmiszerek legalább két hétig kitartana.

Amikor valami kifogy, azonnal szoktam pótolni.

Legfeljebb a friss gyümölcs és zöldség hiányozna.

2014. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Liszt van most 10 kg, cukor is, zsír is valamennyi, de só pl. éppen nincs csak egy fél csomag. És vagy 8-10 csomag tészta, 20 l tej. Más szinte semmi. De ezekből nem lenne túl változatos főzni, persze azért nem halnánk éhen sem.
2014. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam egyszerre túl nagy bevásárlásokat csinálni.Nagyon kicsi a lakás, 10 kg liszt, 10 kg cukor már el sem férne egyszerre. Ha nem tudnék boltba menni, akkor talán egy hét.Fagyasztómban is csak sok-sok hal, sajt dínó pipiropi, ilyesmi van......

Ha jobban belegondolok sz11arban lennénk!

2014. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Folyamatosan töltöm fel a kamrát, a fagyasztóban még mindig sok eltett cucc van. 2 rész a fagyóból húsokkal van tele. (ahogy fogy húst is pótlom mindig )alapvető élelmiszerekből is van legalább két hónapra való.

Kivétel a kenyér, de egy esetleges "vesztegzár" miatt sütni tudnék azt is.

Mivel nagyon beosztó vagyok, mindig gondolok a tartalékolásra is, pont az esetleges váratlan kiadás miatt is, ami bárkinél beüthet valamikor.

Mérd fel a készleteidet, és próbálj meg abból gazdálkodni, míg a viharfelhők elülnek.

De szerintem egy másik kérdésnél már kaptál pár ötletet.

2014. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat ha nagyon meghuzzuk akkor 2-3 nap. Van vagy 3 tonhallomzervunk, csoki, muzli, fagyoban kb 1 kilo hus es sultkrumpli, 1 kg narancs, meg vagy 7 uveg bor.
2014. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi családunk nem igazán foglalkozik ilyen témával, bár nekem ebbe még nem igazán van beleszólásom, de gondolom ezekért nem foglalkozunk vele, bár nem igazán értem a kérdésedet, te most egy ilyen világvége dologra gondolsz vagy egy teljes családi csődre?

ha ilyen világvégés

-annyi van, hogy pár napig kibírjuk pia az van rendesen tehát nem is unatkoznánk

-ha pár napon belül nem tudják orvosolni a problémát akkor valószínűleg így is maradna, tehát akkor elszabadulna a pokol amibe ne menjünk bele :D

-ha esetleg a pénzügyi csődre gondolsz a családnál nálunk mindig van elég félretett pénz amiből fél évig bőségesen és 1 évig eléldegélnénk.

2014. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!