Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb üzletlánc?

Figyelt kérdés

Szerintem a CBA. Túlárazott, főleg ahhoz képest, hogy a választék is alig jobb, mint valami sarki kisboltban. Főleg zöldségekből és gyümölcsökből, ami van, az is gyakran szottyadt, ütődött, előszeretettel rakják ki a régi árut. Pl. nemrég rohadt almából simán kivágták a rohadt részt, és újracsomagolták: [link]


Egyetértetek, vagy van ismertek ennél is rosszabb üzletláncot?



2015. jan. 24. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Én sem szeretem a CBA-t, de szerintem a Coop és a Reál is eléggé rossz, meg a Penny Market.


Én azokat a kis üzleteket sem szeretem, ahol csak az alap élelmiszereket lehet megvenni, mint a kenyér, tej azt csókolom. Mondjuk ez nálam egyedi sajátosság, mert élelmiszer allergiám van, így nem ehetek akármit. Muszáj válogatnom.


Egyébként attól is függ, hol van az adott bolt, mert a váci utcai CBA ne félj csillog villog mint a taknyos zsebkendő és olyan dolgokat is lehet kapni amit máshol soha.


Amiket viszont szeretek, mert jó, az az Auchan, az Aldi és a Lidl. Jó dolgok vannak jó áron. Az Aldiban sok mindenen jelölve van, hogy glutén és laktózmentes. Ez plusz pont. A Spar közepes.


A Tesco újabban nagyon leromlott. Drágább mint az Auchan és rosszabb a választék. Oda sem járok. Pl. Egy adott márkájú kávé a Tesco-ban másfélszer többe kerül, mint az Auchan ban.


Ez csak a személyes véleményem.

2015. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
CBA, utcahosszal veri a mezőnyt!
2015. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Coop. Kis adag, saját márkák termékek vannak, drágán. Nincs választék. Másutt lehet, hogy nem ilyen, nálunk ez van.
2015. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

a cba tényleg nagyon rossz, meg a coopot se szeretem.

de attól is függ, hogy hol van az az üzlet, pl én azt vettem észre, hogy két spar sem egyforma. van egy, ami kintebb van, kicsit proli környéken, ott a kínálat is ehhez igazodik, kevés zöldség, saláta, alig van rendes péküsti a zsemlén még kiflin kívül.. míg pl egy belvárosi, jobb helyen lévő sparban mindenből nagyobb a választék és vannak kicsit érdekesebb, extra dolgok is. szóval ettől is függ.

2015. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap én is elmentem a közelünkben levő CBA-ba, többek között hagymát is szerettem volna venni, de két kosárban volt csak hagyma és az mind rohadt volt. Magasabbak az árak, mint máshol, ezért nemigen járok oda.
2015. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

CBA tipikus az az üzletlánc, ahol a boltosnak sok szabadsága van és csinálhat jó boltot is. BP-n és Veszprémben is a CBA/Coop jófajta boltokkal látott el. Amiket én ismerek, azoknak fantasztikus kapcsolatuk van zöldség és hústermelőkkel, ezért azt csak náluk vettem.


Most máshol lakok ismét. Itt sajnos a húson kívül mást nem igazán veszek coopban.

2015. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha már a legrosszabbat keressük, akkor az az Auchan a természetromboló és kizsákmányoló magatartásával.
2015. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen a CBA/Coop, a drágasága,igénytelensége és minimális választéka miatt.
2015. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Coop a legrosszabb egyértelműen. Nagyon drága és sokszor a választék sem megfelelő. A CBA-k közül a nagy áruházak jók. Szegeden ezekben jó árak vannak, mondjuk a zöldségárak el vannak szállva.

A penny viszont nagyon jó szerintem, nem tudom hogy jött a válaszok közé.

2015. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a helyi kis coopban szörnyű, ami megy. volt, hogy otthon vettem észre, hogy penészes a kenyér, amit vettem vagy lejárt a joghurt. választék szinte semmi, pékárukból alig valami, zöldségből, gyümölcsből csak a legminimálisabb, sokszor az is minősíthetetlen állapotban. többször jártam már úgy is, hogy valami akciósnak volt kiírva és mégis a teljes árat számolták érte, mert 'véletlenül' elfelejtették átírni a gépben.. aha, persze. az eladók neveletlen, primitív stílusa már csak a hab a tortán.
2015. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!