Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb üzletlánc?

Figyelt kérdés

Szerintem a CBA. Túlárazott, főleg ahhoz képest, hogy a választék is alig jobb, mint valami sarki kisboltban. Főleg zöldségekből és gyümölcsökből, ami van, az is gyakran szottyadt, ütődött, előszeretettel rakják ki a régi árut. Pl. nemrég rohadt almából simán kivágták a rohadt részt, és újracsomagolták: [link]


Egyetértetek, vagy van ismertek ennél is rosszabb üzletláncot?



2015. jan. 24. 12:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

még annyi, hogy sajnos akik kisebb faluban laknak, azok nem nagyon válogathatnak, hogy hova mennek. nálunk a már előbb említett borzalmas coop van, azon kívül csak egy másik, kisebb bolt, ami jobb, de drágább is meg tényleg nagyon pici és nincs túl sok minden.

szóval pesten max átmegy a másik sarokra az ember vagy rosszabb esetben buszozik egy megállót egy jobb boltért, de vidéken sokszor rá vannak kényszerítve, hogy a szarban vásároljanak, mert egyszerűen nincs más.

2015. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, meg ne lássa Vezérünk ezt a hozzáállást!
2015. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Coop és a kis CBA ratyi.

CBA Príma elég okés, a fél literes tej pl. 40-nel olcsóbb, mint másutt.


Tescóban és Sparban szoktam vásárolni, mert az esik útba, de a Lidl is jófajta.

2015. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Coop, CBA. Egy ideje már nem is járok ezekbe a boltokba, pedig közel vannak.
2015. jan. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és a Spar. Habár nem rossz a kínálat, de engem rendszeresen átvernek a pénztárnál, és trükköznek a kiírásokkal is.
2015. jan. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is a CBA. Bunkók, flegmák az eladók, pénztárosok nagy része. (legalábbis felénk). Kicsi a választék, és ráadásul a gyümölcs-zöldség egyáltalán nem friss, sőt... sokszor látok rohadt példányokat.

De a legjobbakat nem is említettem... Sikerült találnom több hónapja lejárt feta sajtot, illetve az egyik péksüteménytől amit ott vettem, olyan hasmenést kaptam, hogy ihaj.

2015. ápr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Coop és Reál.


CBA: Attól függ, hol van CBA bolt, mert van különbség CBA és CBA között. Az ilyen elhanyagoltabb környéken lévő választékban rosszabb. De ettől függetlenül: drága, flegma pénztárosokkal, akiket a legrosszabb bérrel dolgoztatnak, összevissza variálva a beosztásukat.


Penny: Határeset


Lidl, Aldi: Nagyon szeretem őket, mindenhol próbálnak adni a mínőségre és megfizethető.


Auchan: A saját termékű élelmiszerek meglepően finomak, bár egy hipermarkettól mínőséget elvárni kissé vicces. Pékárú elfogadható, jobb mint a Tesco.


Tesco: Pócsék pékáru. Meglepően a háztartási termékek, bútorok és néhány F&F-es ruha mínőségibb.

2015. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!