Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért csak a gyorséttermeket...

Miért csak a gyorséttermeket szidják?

Figyelt kérdés
Lépten - nyomon azt sulykolják belénk, hogy a gyorséttermi kaja mennyire rossz, egészségtelen, ezt már mindenki kívülről fújja, Amerikában be is akartak záratni párat. Azzal viszont senki nem foglalkozik, hogy a hipermarketekben mennyi szemetet árulnak élelmiszer néven? Elég lenne csak megnézni egyszer a különböző, felvágottak, sajtok, kenyerek, margarinok összetevőit, szerintem még sokkal több egészségtelen dolgot találnának benne, mint mondjuk egy sajtburgerben vagy sült krumpliban. Ezzel nem a gyorséttermeket akarom védeni, csak nem értem, hogy ezzel miért nem foglalkozik a média, pedig sokkal többen fogyasztják ezeket a termékeket, és nem ártana felhívni rá az emberek figyelmét, hogy mennyire károsak.

2015. máj. 5. 12:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Pontosan erről van szó! És azért mégsem kampányol senki, hogy az ilyen termékeket kitiltsák az áruházakból! A kutyám nem finnyás, de a múltkor odaadtam neki azt a parizeres szendvicset, amit a fiam hazahozott az iskolából, és nem ette meg, mert a szaga alapján nem tartotta élelmiszernek! Az emberek egy része pedig jóízűen megeszi....
2015. máj. 8. 22:43
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyorséttermekkel és a feldolgozott élelmiszerekkel kapcsolatos elborult hiszti is nevetséges. Valláspótlék gyökértelen emberek számára, akik attól érzik magukat valakinek, hogy barna rizst esznek, és eretnekként gyűlölik azokat, akik letolnak egy hamburgert.
2015. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!