Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Boltok? Lidl, spar . Penny....

Boltok? Lidl, spar . Penny. Tesco. Auchan.. Coop . Cba melyik a kedvencetek? És melyikbe jártok főleg ?

Figyelt kérdés
(Csak azért kerdezem mert unatkozok)

2016. márc. 1. 21:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Sok helyen, csak a sarki vegyes van. Szóval kicsit nagyobb szórás kellene, ha már annyira érdekel.
2016. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
56%

A falunkban és a szomszéd faluban csak Coop van. Talán elárul valamit, hogy évi pár alkalmat kivéve a 25 km-re levő megyeszékhelyre járunk boltba, ahol úgyis előfordulunk 2 hetente... Drága kis falusi boltok, jobb híján. Az itteni Coop egyetlen pozitívuma, hogy féláron adnak régebbi, de sokszor még ép s főzéshez még elég szép zöldséget, gyümölcsöt. De a normál áraik elég durvák.


Lidl - ide gyakran járok. Jó árak, kedvelem a zöldségeiket (zöldségesnél veszem a legtöbb zöldséget, de 200 forintos szép jégsalátára nagyobb az esély a Lidl-ben). Olajos magvak, fokhagyma, sajt, vaj, s a kedvenc csemege uborkám s az egyik kedvenc instant kávém (egyik fő szempont, hogy ne legyen keserű, mert nem bírom a keserűt és nem édesítem a kávém, csak tejpótlékozom) onnan van. S ha elfogy a webáruhzból rendelt 5 kilós kókuszreszelék (ipari méretekben fogy nálunk), a Lidl elég jó alternatívát kínál.


Tesco: finom földimogyoró jó áron, a lidlis sokkal rosszabb.

Néha kell egy nagyobb bolt, hogy Tesco vagy Auchan, az kb. mindegy, bár egy időben kedveltem az Auchan kimérős cuccait, olcsó datolya és miegyéb.


Cba nincs arra, ahol előfordulok, de amikor még volt, kedveltem, mindenesetre a Coopnál sokkal jobban...


A Pennyben is van pár jó árú cucc, de mindenhova nem mehetek s a Lidl messze lekörözi.


Spar: nem vagyok érte oda, pedig rokonlátogatáskor ez van a legközelebb. Akkor jó, amikor citrancsot tart, másutt sosem látok olyan gyümölcsöt, pedig nagy kedvencem (az a narancsba hajló illatos, savanyú citromféle, nem tudom, ténylegesen citrancs-e).


Párszor jártam Aldiban, a változatosság kedvéért, de maradok a Lidl-nél.

2016. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Ahova járok: Lidl-Penny-Tesco-(néha Aldi).

Coop és CBA-val nem voltam megelégedve és a zöldség felhozataluk kritikán aluli minőségűek és árban sem jók.

2016. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
lidlbe járok:)
2016. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Lidl a kedvenc. Jó ár érték arány, megbízható minőségű termékek, nincs hatalmas eltérés az üzletek választékában.

A csokoládék isteniek és nekem a péksütik is ízlenek. Kedvencem a pizzás táska, de a gyrosos is finom.


Tescoban az F&F részleg is nagy kedvenc, elérhető árú egész jó minőségű ruhák. Az élelmiszer választék is jó, elérhető mindenféle termék és márka.

A péksütemények finomak. A málnás fánk, baconös kifli, fokhagymás tejfölös kifli nagy kedvenceim.


Auchan. Olcsó, de szinte a város másik végén így ritkán keveredünk oda. Az üzletek higiéniája számomra hagy némi kivetnivalót. Legutóbb nem volt túl bizalomgerjesztő a tisztálkodási szereken rétegekben álló por.

Tanszereket és elektronikai termékeket szoktunk ott vásárolni.


Penny. Van egy-két jó termék amit onnan szerzünk be. A Czifra termékeket szeretjük.


Coop. Egyetem közelében az van, ez az árakon is látszik. Csak akkor vásárolok ott, ha sietek és nincs más opció.

2016. márc. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Lidl, Spar, Penny, Aldi.

Ezek gyalog 10 percen belül vannak.


Tesco, Auchan már autót vagy metrót igényel.

2016. márc. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%

Lidl: a hálós Braeburn alma miatt.

Spar: budget 60%-os barackleki, néha budget vaj, kígyóubi.

CBA: 60+%-os CBA barackleki, linzerek, leárazott gyümölcsök, pufirizs, pufibúza.

Tesco: fejes sali, kígyóubi.


Amúgy piacra járok, meg zöldségesbe. A CBA lekvárokkal kapcsban még mindenképp meg kell említenem egy dolgot: a Gabriella néven forgalmazottakat kerüljétek, kb. ledarált gumicukor újra összedolgozva. A CBA márka jó, nyáron elég sokáig volt kapható leárazott "Dédikénk vagy hogy hívják" leki, el is fogyasztottam olyan 2-3 üveggel egy héten.


Üdv: a lekiimádó :)

2016. márc. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Coop és Cba drága

Spar: csak ha akció van

Lidl, Aldi: 50-50%, egymás mellett van, ami nincs az egyikben, megnézem a másikban is.

Penny: nem rossz, közel van, ha gyorsan kell valami életmentő.

Auchan nincs itt.

Tesco: messze van, ha vmi extra akció van, vagy bizonyos dolgokat akarok, ami csak ott vannak (kukoricaolaj, zacskós pattogatott kukorica, kb 2 havonta veszek ilyesmit)

2016. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

én a felsoroltak közül a tescot és az aldit szeretem a legjobban.

a tescoban a ruhás részleg a kedvencem.de az árakkal is elégedett vagyok élelmiszerek terén is.

az aldiban finomak a péksütik,valamint a saját márkás termékeiket is szeretem.pl aldis 250 forintos fagyasztott pizza... nagyon ajánlom! nem olyan mint a többi olcsó mirelit pizza. és a fagyasztott többi termék is jó..pl a rétes még.


eztán sorban a lidl és az auchan jön számomra.:)


a pennyt és a cba-t nem ismerem.


a sparral nincs bajom, csak szerintem drága.


leginkább a coopot nem szeretem. drága és a minőséggel is vannak gondok. pl otthon vettük észre,hogy a kimérős sajtból szép penészes részt csomagolt nekünk az eladó. utána nagymamám is így járt.. visszavittük, de csak elküldtek,hogy biztos nem megfelelően tartottuk...ja abban a 20 percben amíg hazaértünk romlott meg.. és lejárt terméket is vettem már onnan:/ otthon vettem észre.legalább akciós lett volna. elég drága ott minden, ha tehetem kerülöm.

2016. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%
METRO-ba senki se jár
2016. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!