Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Boltok? Lidl, spar . Penny....

Boltok? Lidl, spar . Penny. Tesco. Auchan.. Coop . Cba melyik a kedvencetek? És melyikbe jártok főleg ?

Figyelt kérdés
(Csak azért kerdezem mert unatkozok)

2016. márc. 1. 21:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Munkába menet, vagy onnan jövet a lidl vagy aldi van útban.

Faterral metróba járok.

Nagyanyámhoz menet az auchanból hozok neki cuccot, mert az esik útba.

Ha a pasimért megyek a coop parkolóban állok meg és ha kell valami ott veszem meg. Általában lencsét, kukoricadarát, ilyesmit szoktam ott vásárolni.

Tesco messze van, csak akkor megyek ha valami különleges kell, mert ott a legnagyobb a választék e téren.

Cba esett útba, amíg még nem volt meg a kocsim, ott is vásároltam, nem rossz, bár a környékünkön sok a ott a cigány.

Sparba nem szeretek menni, tömegnyomor és még drága is, de előző meló helyem felé sétálva az esett útba. Vettem vagy két energia italt az útra, aztán leszoktam.

Penny nem esik útba, de közel van, néha ott veszek ásványvizet.

2016. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

En szinte csak a madaras tescoba jarok ritkan viszont a tescu lidül spár peny hetente v 2 hetente.coop naponta cba neha neha....

100 as ritkan......hazibolt not often

2016. márc. 2. 21:48
 23/27 anonim válasza:

Kisbevásárlás: Reál üzletek, vagy ha a városban vagyok akkor a Penny és a Coop.

Nagybevásárlás: Tesco

2016. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 hell-ikon ***** válasza:

Én napi szinten a CBA-ba járok, mert az itt van a sarkon. Kenyeret, zsömlét, kiflit nagyon jó áron lehet ebben az egységben kapni, ami ráadásul még finom is, nem száraz, nem esik atomjaira ha csak ránézek és rendes péksütemény íze van ellentétben nagyon sok gyártó szalvétaízű, szemétbe való termékével. S kb. ezzel minden jót el is mondtam erről az üzletről ezzel, mert egyébként minden más tekintetben ez is drága, mint a CBA-k általában. Így itt csak a napi szükséges bevásárlást intézem.


Heti rendszerességgel a Sparba járok, ott veszem a tartós élelmiszereket (jellemzően rizs, tészta) és tejtermékeket (sajt, tej, joghurt, túró).


Húst a kedvenc hentesemtől.


Euros boltba havonta megyek innen jellemzően tisztító és tisztálkodási termékeket veszek.


Pennybe jellemzően nyaranta járunk ásványvízért, szezonon kívűl nem jellemző, hogy betérnénk.


Lidl, Tesco, Auchan, Coop, Aldi, ezekbe évente jó ha 1-2 alkalommal tévedünk be.

2016. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 hell-ikon ***** válasza:
52%

Kicsit megszaladtam a "jellemző"kkel, nézzétek el mégiscsak lassan 10 óra lesz és hosszú napom volt vasárnap ellenére :)


24-es voltam. :)

2016. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 pokina válasza:
A Spar. Nagy a választék, finomak az ételek, amiket ott lehet kapni, közel van hozzánk, sok az akció, nem drága, és szerencsére nem túl népszerű, ezért kevesen járnak oda. Lehet szidni, de szerintem az a legjobb. Ja, és 1-2 évente matricagyűjtő albumot is árulnak. Most nem a focis kártyákra gondolok.
2020. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ahova én járok: Aldi, CBA, Lidl, néha Tesco, néha Spar, 4-5-ször néha a Metróba.

Auchan:messzi van, de arra van a Metró is, ezért ha arra megyek inkább Metró

Penny:nem igazán szoktam oda menni, talán egy évbe egyszer ha van vmi ami az újságba megtetszik

Coop:nincs a közelbe...

2021. dec. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!