Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért árulhat büntetlenül...

Miért árulhat büntetlenül kamu tonhalkonzervet Magyarországon az Aldi?

Figyelt kérdés
Valamikor még jó volt a minősége, de egyre gyakrabban azt tapasztalom, hogy míg a dobozára az van írva, hogy tonhal darabok, addig a dobozban majdnem hogy darált tonhal van. Sőt régen a doboz tele volt, manapság már egyre inkább csak olyan 70 százaléknyi van benne.

2016. ápr. 24. 12:59
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
77%
nyugi, jön a Chemtrail és az UFÓ-k is..... sztem ne etessük tovább a trollt, mert ez rohadtul nem egy komoly kérdés..
2016. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

# 16: A Tescoban és az Auchanban van vevő szolgálat, de az Aldiban nincs!


De ha volna, akkor sem történne semmi! Nem alkalommal láttam, hogy penészes sajtot árultak, és az sem izgatja őket.

Mellesleg meg nem tudom az Aldinál ez munkaköri feltétel talán? - de már több Aldiban láttam, hogy cipőstől bele állt a boltos a gyümölcsök mellé, a gyümölcs pulton!

Például egy dobozban egyik oldalt benn a lába koszos cipőjével, a másik felén meg ott az ananász.


A természetvédelemre meg az átkosban sem volt egy nagy dolog, de azóta még azt is szétverték.

Az átkosban például nem lehetett olyan narancsot árulni, amiket ma manapság legtöbb boltban árulnak, egyből be is zárták volna! Ma legtöbb narancson már megindult a penészedés, de például a Tescóban már full penészes is volt alkalmam látni, egy egész kartonnal!

2016. ápr. 24. 14:57
 23/41 A kérdező kommentje:
Fogyasztóvédelmet akartam írni, csak nem figyeltem oda, a helyesírás ellenőrző meg átjavította.
2016. ápr. 24. 14:59
 24/41 A kérdező kommentje:

Miféle választék? Választhatsz vagy elviszed vagy otthagyod az élelmiszernek álcázott profitéhes szemetet!


És ki trollkodik? Ti! Egyedül a 11-es volt az, aki korrekt, tisztességes választ írt, a többi9ek csak nyomták a dumát, ha már kibaltáznak saját magukkal, akkor más is baltázzon ki!


Nevetséges, a gazemberséget véditek, miközben meg bohócot akartok csinálni abból, akinek még nem el az esze.

2016. ápr. 24. 15:08
 25/41 anonim ***** válasza:
81%
de pont ez az hogy neked ment el az eszed, ugyanis szokd meg, ők diktálnak. nem tudsz mit tenni, feleslegesen túráztatod magad
2016. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 24. 16:23
 27/41 anonim ***** válasza:
Van vevőszolgálata az Aldinak, mégpedig nagyon is jó, nem is csak a saját véleményem szerint.
2016. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező Te amúgy szellemi fogyatékos vagy?
2016. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
47%

Hmm látom még zajlik a harc, valaki már reggelt is új felhasználóval, csak hogy onnan is beugasson.

Ennyit a megkeseredésről.

2016. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

27 #:


A Tesconak és az Auchannak benn az áruházban vevőszolgálati pultja van. Az Aldinak nem hogy ilyesmi nincs, hanem még rendes pénztárpultja sem, alig fér rá valami árú, az is meg spórolták.


Igaz az Auchané is csak kamu, ahogy az a állításuk is, hogy ha valamit náluk olcsóbban megkapsz, annak a tízszeresét fizetik vissza. Ahogy az sem igaz, hogy náluk az árak a földön járnak, legfeljebb az árukat szokták oda szórni a magasan kvalifikált dolgozóik. A Tesco lényegesen olcsóbb nála, és nála és jobb minőségűek a termékeik.


Úgy hogy nem tudom miféle vevő szolgálatról beszél az Aldinál, legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy az interneten lehet írogatni nekik. Vagy talán itt működik a gyakorin?


De az Aldi sem olcsó, nagyon szeretik kerekíteni az árakat, például a méreg drága Coopban 370 Ft-ért kapható kocsonya is 449 Ft-ba kerül náluk.


Egyébként meg a bolt majdnem fel "turkáló" ahol a Németországban el adni nem tudott szemetet árulják. A Német, de gyengébb minőségű Chocheur márkájú, 30 dekás csokikat meg a németországi árnál 200-300 forinttal drágábban adják.


A tonhalról meg annyit, hogy tudom nem az Aldi készíti, nekik csak felcímkézik, de azért csak tudnak válogatni: ez a doboz Magyarországra, ez meg Nyugatra: ugyanazzal a címkével, de más tartalommal. És mint már írtam, kb. 3 hónaponként állandóan variálnak. A testápolójuk, a szappanjuk mint tudom én micsodájuk, mindig újabb csomagolásban van és egyre rosszabb a minősége. A szappanjuk egy 3 éve még 95 Ft volt, ma már 149, és olyan kb. mint a krémesített petróleum.


Az átkosban a Caola, a Amo sokkal jobb minőségű volt, csak hogy azt szétverték. És amíg isteníted az Aldit, addig a magyar munkaerőbe és a mezőgazdaságba rúgsz bele, mert magyar terméket meglehetősen keveset árulnak csak.

2016. ápr. 24. 21:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!