Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Most ilyenkor lehetne ilyet...

Most ilyenkor lehetne ilyet tenni?

Figyelt kérdés
Van a mi kis falunkban 1 bolt. Egy család vezeti a boltot és nagyon igénytelenek. A bolti csak tükörképe az ő igényességüknek. Például: A zöldség-csümölcs sarokban szokott lenni rohadt alma meg ilyenek vagy a sajt és a hús nincsen külön pultban és a legmegdöbbentőbb: A hűtőket kikapcsolják Esténként. Ha bejelenteném a NÉBIH-nek őket akkor viszont nem lenne bolt a faluban ahol húst lehetne venni. Van még egy kisbolt de ott rendelni kell a húst meg a zöldséget. 3 éve odajárunk eddig nem volt problémám vele de ez után viszont már tényleg inkább írnák a NÉBIH-nek. Az történt hogy kenyeret kértem és az előttem lévőnek (persze kesztyű nélkül)adott húst és kézmosás nélkül adta nekem a kenyeret!!!! Még aznap írni akartam a NÉBIH-nek hogy jöjjenek ki szétnézni,de belegondoltam hogy akkor nem lenne bolt. Szerintetek mit tegyek?

2016. ápr. 30. 11:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es!

Nem félek, de falun élek és kellően ismerem a falusi viszonyokat.

Te falun élsz?

Mert akkor tudnod kell, hogy falun mindenki, mindenkivel rokon, sógor, koma, iskolatárs, szomszéd, barát.

Ha egy emberbe belekötsz, magadra haragítod a fél falut és attól mentsen az Isten!

Teljesen mindegy, hogy igazad van, vagy sem!

Ha meg elterjed rólad, hogy feljelentgetsz és Mariska boltját miattad záratták be és még meg is büntették, akkor nem szeretnék a helyedben lenni!

Én személy szerint helyesebbnek tartanám, ha diszkriminálná(k) a boltot, mert aki szemetet árul, az ezek után vagy változtat, vagy tönkremegy és magától bezár.

Neked meg kellene tanulnod, hogy nem minden körülmények között célszerű fejjel rohanni a falnak, a kérdezőnek továbbra is ott kell élnie! ... bár elhiszem, hogy otthonról, a gép mellől,a kibicnek semmi sem drága.

2016. máj. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

#11


Neked kellene megtanulni nem yava patkanynak lenned.

Majd, ha megbetegednek oregek, gyerekek, akkor orulhetsz, hogy nyalizol minden budoslabu reteknek a falu vegen!


Igen, eltem es elek falun! Emberek es ember kozt kulonbseg van. Benned nincs meg az, ami kell, hogy sikeres, ertelmes ember legyel. Ekkor nem kellene masoknak tanacsot adni, hanem inkabb rejtozkodni.


Orulok, hogy haverodra a tanyan nem vonatkozik a torveny! Tovabbi szep napot, elvtars! Ne irj nekem tobbet!

2016. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10-es!

Nem volt szándékomban írni többet, most mégis megteszem!

Ismered a mondást?

"A stílus maga az ember!"

Nos, a te hozzászólásod eklatánsan példázza, milyen ember lehetsz. ezért a "tanácsod" is ezen a szinten kezelendő.

Mindenkire, aki erre jár és olvassa a kommentjeinket, rá van bízva, hogy eldöntse, melyikünk a "tanyasi".

Innentől kezdve én valóban befejeztem, fröcsögj kedvedre!

... én nem leszek a bokszzsákod, ezen a szinten nem vagy vitapartner.

2016. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Még csak annyit az előző válaszomhoz, hogy erősen gondolkozz el, melyikünk is lehet az "elvtárs"!

Ha ismernéd egy hangyányit is a közelmúlt történelmét, tudhatnád, hogy a feljelentgetés, besúgás, hatóságokhoz rohangálás volt az egyik jellemzőjük.

Kettőnk közül akkor ki is az "elvtárs"?

2016. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!