Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki összeírta már, hogy...

Valaki összeírta már, hogy melyik boltba érdemes élelmiszereket venni?

Figyelt kérdés
Pl. Tesco, Penny, CBA
2012. febr. 21. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindig máshol. Nézni szoktam az újságokat, de sokszor nincs időm elmenni csak azért, mert ez vagy az itt és itt olcsóbb. Ahol több minden olcsóbb, ott vásárolunk.


Igyekszem magyar boltokat és termékeket választani. Az Erzsébet utalvány egyébként is rákényszerít a CBA-ra.

De leginkább a Sparban szeretek vásárolni.

2012. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hozzánk szerdán dobják be valamennyi bolt heti szórólapját, azokból írom ki az útunkba eső boltok

nekünk kedvező ajánlatait.

2012. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a Penny és az Auchan saját márkás termékeit szeretjük a legjobban, legtöbbet ebbe a két boltba járunk. Nekünk van kis táblázatunk gépen, hónapról hónapra összeírjuk miből, mennyit, hol, mennyiért vásároltunk.

Zöldséget egy helyi zöldségestől, igaz pár forinttal drágább mint az Auchanben lenne, de szívesebben veszem meg ott. Húst pedig hentesnél veszünk általában. :)

Szerintünk Auchan és a Penny éri meg legjobban ár-érték arányt is megfigyelve, de ez csak a mi véleményünk mindenkinek más a jó.

2012. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a tescoban! Péksütit, kenyeret, mindent onnan!
2012. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amiket mi fogyaszunk és eszünk,azt általában a Lidlben veszem,beleértve a tisztítószereket is,mert jó az ár-érték arányuk,és egyáltalán nem rosszak.Amúgy még Cba-ban vásárolok.Az Auchant és a Tescot abszolút leírtam,egyáltalán nem olcsóak az élelmiszerek.Amíóta nem csinálok nagybevásárlást havi 1x(Auchan)+"kisbolt",hanem inkább heti 2x megyek a Lidl-be hazafelé és megtervezem,hogy hétvégén mit főzök,azóta átlag 10ezret spórolok havonta.Természetesen igazodom az aktuális akciókhoz a Lidlben.
2012. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok, hogy minden szerdán (általában csütörtöktől van akció) összeírom, hogy mit hol éri meg venni. Általában legolcsóbb a lidl, de vannak ami a pennybe vagy a tescoba. Ma voltam először a CBA-ba és sok minden jóval olcsóbb, mint máshol. De össze kell írnom, hogy akció nélkül mi mennyi. Pékárut én is a tescoba veszek.
2012. febr. 21. 21:23
 7/8 anonim válasza:

Falun lakom, itt Coop boltocska van, jó áron, jó minőségben.

Ha bemegyek a városba, előtte megnézem az akciókat (Penny, Lidl, Aldi, Tesco) de általában a Penny-ben vásárolok be kartonosan, így megéri bemenni, és nem is kell olyan sűrűn menni. Persze 2-3 termékért még nem megyek, de úgyis lát az ember valami mást is ami jó áron van és esetleg pont kell... meg lehet más dolgod is arra. Szeretem a Penny-t, mert nincsenek sokan, jók az árak, sok dologban olcsóbb másoknál, sok az akció és jók is a termékek.

2012. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Annyit még a bevásárláshoz, hogy a neten szoktam az újságokat átböngészni (ha nem dobnak be), illetve vannak árösszehasonlító oldalak.


De amit mindenképp szem előtt kell tartani, bármelyik boltba térünk is be. Akkor spórolunk a legtöbbet, ha listát írunk és tartjuk is magunkat hozzá.


Érdemes megnézni a neten szokott lenni mindenféle kupon (Tesco, Spar) Sok kicsi is kedvezmény.

S amikor olcsóbb, akkor venni.


A minap csodálkoztam rá, hogy a 189 Ft-os CBA Durum Spagetti, a 315 Ft-os Vital Spagetti és a 390 Ft-os Gyermelyi spagettinek ugyanaz a gyártója : Gyermely Zrt.


Jó minőséget veszel, magyar terméket és majdnem fele áron.

2012. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!