Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Az normális, hogy nem tudok...

Az normális, hogy nem tudok bevásárolni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy az, hogy "tartalékba" bármit is tartsak itthon. Minden nap megveszem a hozzávalókat egy szendvicshez, az a vacsorám, jó néha megmarad egy kis zöldség vagy tej, de ezeken kívül általában nincs semmi itthon, és azért csinálom így, mert zavarna.

A főzés szintén idegen tőlem, a szendvicsnél bonyolultabb ételt asszem még anyáméknál ettem utoljára. Napközben is péksütin, gyümölcsön meg ilyeneken élek, amit csak megveszel a boltból.

Hogyan változtassak? Fogalmam sincs, milyen más alternatívák vannak, mikor oda kerülök, a szendvicsen kívül más nem jut eszembe.



2017. márc. 28. 01:52
 1/9 lencsefőzelék ***** válasza:
92%
Használd a netet, rengeteg receptoldal van. A hozzávalókat kiírod egy papírra, elsétálsz a legközelebbi boltba/piacra, és megveszed őket. Ha edényeid sincsenek, azokat is vegyél. :) A többi csak rajtad múlik.
2017. márc. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Valóban szeretnél változtatni, vagy hallottál valamit / mondott valaki, valamit neked, ami amiatt fejedbe vetted ezt? Bocsánat, nem kötekszem, csak a leírásod alapján nekem egyszeri olvasásból az jön le, hogy te belekényelmesedtél már ebbe az életformába. :)


Én is azt ajánlanám, hogy egyszerű recepteket keresgélj. Vannak melegszendvicses receptek is, különböző rántották, hamburgerek, pizzák, hasonlók, amik egyszerűek, és ízlésednek megfelelően ízesítheted őket, aka nem gond, ha nem követed olyan precízen a receptet.

2017. márc. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Mindenből többet kell venni, mint szoktál.

Plusz tojás, tej, liszt, só, gyümölcs, zöldség, gyümölcslé, zöldséglé, csoki, savanyúság, csirkehús, hagyma, krumpli, tejföl, sajt, majonéz, tészta, gulyáskrém, pritamin, kacsazsír, vaj.

2017. márc. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha egyedül élsz felesleges főzni, és mindenféle felesleges alapanyagot megvenni.
2017. márc. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Én is minden nap bevásárlok. Az én természetem olyan, hogy mindegy mennyi van otthon, azt mind megeszem. Ezért egyszerűbb csak annyit venni, amennyire tényleg szükség van, és így hűtőre sincs szükség.


ha megteheted, egyél étteremben vagy rendelj :) Ha nem, akkor javaslom a fagyasztott termékeket, előkészített salátát, zacskós rizst, instant tésztát, ezeket csak bele kell tenni vízbe/sütőbe.

2017. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
MINDEN NAP bevásárolni?! Ennyire olcsó az életed, hogy erre pazarlod? Ne szórakozz már, ez gáz.
2017. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Útba esik és addig se kell otthon lennem. A bolt meg tele van jó csajokkal. Miért zavar?
2017. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Engem nem zavar, hogy hol fecsérled az életed. De hogy én nem töltenék napi időt bevásárlással, hogy annyival is kevesebb maradjon az életemből, az tuti.
2017. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8: Én is szeretem akkor és azt enni, amit megkívánok. Ha előre be vagy vásárolva, az kicsit lekorlátozza a kínálatot, mert nem hagyhatjuk, hogy ránk romoljon, amit már megvettünk.:) Ha mindent frissen veszel, akkor ami eszedbe jut, azt veheted. Ha 3-4 boltba is bemegyek, akkor sincs 30 perc az egész.
2017. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!