Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogyan csinálják az "albán...

Hogyan csinálják az "albán pékségek", hogy a zsemléjük még másnap is finom puha?

Figyelt kérdés
Emellett tartalmas is. Az áruházi vizes zsemle már estére ehetetlen.
2018. aug. 29. 18:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
47%

Rengeteg adalékanyaggal, ami káros az egészségre. Az áruházi dettó, de abból még azt is kispórolják.


A megoldás a valódi pékségek valóban finom, tartalmas, minőségi áruja, nem e kétféle, élelmiszeripari szemét.

2018. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanúgy, ahogy a McDonalds hamburgerei is épek maradnak 1 hónap múlva is. Tele vannak műanyaggal, meg vegyszerrel.
2018. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Az első kettő panelprolival ne foglalkozz, semmi baj nincs az albán pékségekkel.
2018. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
16%

#3 majd egyszer nézd meg a csomagolásukat, hogy mennyi műanyagot zabálsz meg egy ilyen tartós vacakkal. Én megtettem.

A mínuszt pedig helyből vissza is kaptad.

2018. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%

Milyen csomagolást Te kamugép?

Melyik albán pékséges terméknek van olyan csomagolása, amin részletesen le vannak írva az összetevők?

És amúgy milyen kémiai/biológaiai diplomád is van, ami alapján az albán pékség termékeiben található az emberi szervezetre rendkívűl káros anyagok hatásaival ennyire tisztában is vagy?


Vagy akkor visszatérhetünk oda, hogy egy ostoba panelproli vagy aki olvasott valami baromságot a nők lapjában és máris szakértőnek hiszi magát, hiszen az "e számok ölnek" miközben az csak egy alternatív nevezéktan teljesen természetes összetevőkre?


Lekapcsolhatod a gépedet, mára eleget aláztalak.

2018. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nekem is ez volt a gondolatom az első kettőről :/

Semmi mesterségeset nem érezni az ízén (lisztes" íze van), ellenben egy előre csomagolt pékárunál egyből kiérezni a tartósítószert meg egyebeket, pl. hotdog kifli, toast kenyér stb.

Tescos vizes zsemlén is jobban érzem, hogy "fel van fújva" valami adalékanyaggal.

2018. aug. 29. 21:54
 7/32 anonim ***** válasza:
80%

Eleve baromság az elképzelésük már alapjaiban.

Mi a büdös szarnak nyomnák tele egy rakat pénzért például tartósítószerrel a pékárukat vagy hamburgereket, mikor mindegyiket csak frissen adják el?!

Elmebaj, hogy valaki ezt tényleg elhiszi, ráadásul még terjeszti is, lásd #1, #2.

2018. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
20%

#8, ha olyan sokba kerülnének ezek a vackok, szerinted használnák őket?

Pékárut és hamburgert csak frissen adnak el :DDD akkor a TESZKÓ polcain a süteményes részleg biztos csak hallucináció...

Elképesztően, hihetetlenül sötét vagy. Elkéne neked oda egy fekete lyuk, hogy világítson. A mínuszt ismét kaptad.

2018. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

Tételesen listázd milyen káros anyagok vannak az albán pékséges vagy mekis termékekben, illetve azok milyen hatással vannak az emberi szervezetre.

Nyilván ez csak akkor lesz hiteles, ha valamilyen tanulmányt vagy forrást is csatolsz hozzá.

Nos ha ez nem megy... Akkor az vagy, amit már megbeszéltünk. Egy hiteltelen senki.

2018. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
16%

#10 ezen ne múljon, szívesen bemegyek bármelyik albán pékségbe, és megérdeklődöm. De a KÖJÁLhoz is bemehetek, ha gondolod, kemény 25 percre van innen. EU-szabályozás írja elő, hogy minden élelmiszer minden összetevőjét számon kell tartani, tudod, allergének meg effélék miatt. Amelyik üzlet ezt nem tudja megtenni, azt fossá bírságolják és becsukják.

Azt mellesleg hol írtam én, hogy káros anyag van benne? Állj le a szalmabábozással, pronyókám. Azt írtam, tele vannak műanyaggal és vegyszerrel. Mesterségesen előállított vegyületekkel. Mindegyik ilyen után fizetsz nekem egy ötszázast, okés?

Miért is van olyan érzésem, hogy hamarosan ellátogatok a Senátor étterembe... :$$$$$$$$$ nem is tudom...

2018. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!