Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A LIDL-ben a pénztárosok, meg...

A LIDL-ben a pénztárosok, meg a pultosok mindig mindent hallanak a fülhallgatón keresztül, amit a többiek mondanak, illetve a közelükben történik?

Figyelt kérdés

Amikor beszélnek egymással, akkor nem láttam, hogy benyomnának egy gombot vagy valamit a beszédhez. Ez azt jelenti, hogy mindenki mindenkivel folyamatosan össze van kötve a füllhalgatón keresztül?


Ez elég idegesítő lehet, ha pl. koncentrálni kell a pénztárnál, és mindig beszél valaki valahol a füledben.



2018. szept. 10. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt hallják, ami nekik szóló utasítás
2018. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hallottam múltkor, hogy az egyik pénztáros átszólt a másiknak a fejhallgatón, kérdezett valamit, illetve az árufeltöltők is beszéltek egymással így messziről egymással pakolás közben.


Szóval nem az volt, hogy a központból leszóltak nekik, hanem a kasszás miközben húzkodta az árukat, beszélt a fejhallgatóba a másiknak, vagyis úgy tűnt, hogy állandó kapcsolat van, amit mond, azt hallják a többiek.

2018. szept. 10. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az idegesítő, hogy hirtelen nem lehet tudni, hogy hozzám beszél vagy a fülesbe.
2018. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Közös csatornán vannak és mindenki hall mindent. Valóban idegesítő a kasszánál hogy a fülembe beszélnek, én mindig levettem és csak akkor kaptam fel ha megakartam gyorsan tudni valamit. A boltvezetőm nem is szerette viselni mert mondta hogy szétment a feje ahogyan a többiek csacsogtak egymással.

Akkor még újdonság volt ez amikor ott dolgoztam, akkor vezették be, sokszor nem is működött. Olyan is volt hogy lemerült, arra is emlékszem hogy én hallottam mindent, de ők nem hallottak engem.

2018. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudják kapcsolni, nálunk az Aldiban legalábbis, én láttam már olyat, hogy nyomott rajta valamit a pénztáros, mikor rá kellett koncentrálni a vevőre.

A Lidl-ben meg errefelé, ha odamegy egy vevő, akkor elhúzzák a szájuktól a mikrofont (így lehet forgatni, mint a headseten), így egyértelműen jelzi feléd, hogy veled, vevővel foglalkozik, nem csacsog addig kétfelé.

2018. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!