Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tesco clubcard app. Illetve...

Tesco clubcard app. Illetve online bevásárlás ugyanez Blokkolt user. Mi van ezzel?

Figyelt kérdés

Egy hónspja lassan nem lehet belépni, az ügyfélszolgálat azt mondta, hogy mindenkijét blokkolták és kapunk majd emailt, hogy mit kell csinálni.

Egy levél jött, hogy a legközelebbi belépésnél báltoztassak jelszót, persze nem lehet, mert nem enged belépni.


Közbe kapom a telefonos notifikációkat az applikációból.


Valaki tudja mi a f.... van?



2018. nov. 29. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ugyanez
2018. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az appot használom. Utolja tegnap. Leolvasták, kuponokat jóvá írták, minden tökéletes volt.
2018. nov. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tesco oldaláról sikerült. Ne belépni próbálj, hanem rögtön menj arra, hogy elfelejtettem a jelszavam, küldtek linket hogy adjak meg újat és azóta jó az app is
2018. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiókom is blokkolva van, a jelszó módosításnál meg azt írja, hogy a szolgáltatás nem elérhető.
2018. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem küldött új jelszót
2018. nov. 30. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém a mobilon tökéletesen működik, nem volt semmi gond soha.
2018. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, az új app frissítés megoldotta: az új jelszó kérésről végre email is jött
2018. dec. 10. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!