Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Csak engem huz fel hogy 6-an...

Csak engem huz fel hogy 6-an inzultalnak a tescoban adakozassal mire vegig erek a bolton? Ha annyira adakozni akarnak adjak oda a beveteluk egy szazalekat tobbre mennenek vele.

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 16:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Bent az eladótérben?

Tavaly a pénztárnál kérdezték, hogy adakozunk-e (aki igen, az ott fizetett párszáz forinttal többet).

2018. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar, mert ha nemet kell mondanom nagyon kellemetlenül érzem magam.

Bár szerintem épp ezt használják ki.

2018. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Azt is megmondják, hogy kinek gyűjtenek? A magyaroknak vag mint tavaly, a határon kívülieknek?

Nem adok nekik.

2018. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
"inzultalnak"? Szerintem a hiba benned van!! Adakozol, vagy nem, az a te dolgod. De az erre irányulo kérést inzultálásnak mondani pofátlanság.
2018. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Én nem adakozok senkinek, mert pár éve töb helyen olvastam hogy teljesen nem fedik a valóságot, és nem minden összeg megy oda ahová kellene. Nem bízom meg ezekben a dolgokban, ezért nem adok senkinek egy forintot sem. Az erre szánt pénzt amit jótékonykodásra költök, már ha van annyi feles pénzem, mert nem vagyok vastag sajnos akkor elsősorban olyan ismerőseimnek, rokonaimnak segítek inkább akik rá vannak szorulva és minden segítség jól jön. De akkor sem pénzt adok, hanem inkább élelmiszert, vagy olyan használati tárgyat ami nekik kell, de nekem már nem. Meg a megunt feleslegessé vált, de simán használható ruháimat mindig oda ajándékozom annak akinek szüksége van rá.

A pénztárosokra nem haragszom emiatt mert tudom hogy nem ők találták ki, hanem nekik ki van adva hogy ezt minden egyes vevőnek mondani kell pedig tudom hogy semmi kedvük hozzá, csak a munka nem kedv kérdése. Őket nem is bántom ezzel, mert ez a dolguk, de előbb elbeszélgetnék azzal a vezetőjükkel aki ezt kitalálta hogy csinálják.

2018. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez igenis inzultálás, vagy zaklatás, és én is nagyon utálom, bár én az auchanba találkoztam velük. Olyan helyre állnak, hogy ki se tudd őket kerülni, és még te leszel a lelketlen bunkó, ha nem adod oda nekik a kocsid tartalmának a felét.
2018. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden formáját utálom a leszólításnak, legyen az bármilyen nemes szándék.
2018. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%
Én meg akkor ezt a kérdést veszem inzultálásnak, mennyinnen.
2018. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Aki nem képes felfogni hogy nem azzal volt a baja hogy megkérdezték akar-e adakozni, hanem hogy a vásárlása során ez 6X is megtörtént.

Akinek ez nem egyértelmű az irány vissza az általánosba.

2018. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Auchan volt nekünk is, konkrétan elénk UGROTT a kiscsaj, nyomta bele az arcunkba a szórólapot, meg hadart valami szöveget. Na ez nem normális!

Lehet kultúráltan is, de nem így letámadva.

2018. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!