Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Reklamáljak vagy inkább ne?...

Reklamáljak vagy inkább ne? Többi lent.

Figyelt kérdés

Adott egy szuper élelmiszer üzletlánc. Direkt nem írom a nevét, mert amúgy nagyon szeretjük. Kb. egy órája elmentünk, hiszen új babaruhákat hoztak, aminek imádom a minőségét. Tehát vagy 6 csomaggal (2db-os 1 csomag) vettünk, sok egyéb élelmiszer mellett.


Az egyik kasszánál új pénztáros volt, mi oda álltunk be. Többet húzott le az egyik ruhából, de szólt is. Azt mondta majd mindjárt megoldja, de a végén miután fizettem, akkor esett le, hogy ilyenkor üzletvezetőt kell hívni. Visszamentem a blokkal, hogy ne haragudjon, de nem értem, hogyan oldotta meg, erre közli, hogy "cserébe" nem húzta le a nemtudom hány darab popsitörlőt, meg még valamit, amit vettem... Baromira nem tetszett a dolog, mert utálom, ha valaki sunyi, és különben is, a leltárnál úgysem fog egyezni, szóval ki is cseszett a kollégáival is... A kislányom már nyűgös volt, tehát jobban nem volt időm belemenni a dologba.

Szóval már itthon tüzetesebben átnéztem a blokkot, a megvett termékekkel, és hát az lett a vége, hogy 800 Ft-ot hagytam ott pluszban...

Nem szeretem ezt, és azóta ezen töröm a fejem, hogy vajon menjek-e vissza és szóljak, vagy hagyjam?!

Arról nem beszélve, hogy amúgy ha ez a kasszás ezt sokszor megteszi, nem megy valami jó híre az üzletnek, pedig eddig nekem mindig pozitív tapasztalatom volt.


Nektek mi erről a véleményetek, ti visszamennétek? Nem is a 800 Ft miatt, hanem a hozzáállás miatt.



#átverés #árverés #pénztáros #többet ütött be
2019. ápr. 15. 08:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Én nem mennék vissza, mert ilyen dolgok helyett van más ezer amire az időmet tudom fordítani, pedig az én gyerekem màr nem is olyan kicsi.(9,5 éves)

De ha téged zavar, akkor menj vissza.

2019. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem a 800 Ft miatt mennêk vissza, hanem azért, mert ebből még igen nagy gondjai lehetnek a penztárosnak, a boltnak és akár neked is (pl.: Kevesebbet fizetsz, a biztonságiak azt hihetik előre megbeszéltek vele stb.). Mindenképp szólnék a feletessênek, hogy magyarázza el neki, hogy hogyan kell megoldani ezt a problémát.
2019. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Pénztártól való távozás után...
2019. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, de nem a pénz miatt mennék vissza, nyilván tudom, hogy azt nem fogják vissza adni. Csak szólnék, hogy ebből ne legyen több gond nekik.
2019. ápr. 15. 09:27
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
A biztonsági őr bármikor szúrópróbaszerűen megnézheti a blokkot. Összehasonlítja a kocsi tartalmával. És akkor te leszel élővéve, hogy ez meg ez miért nincs a blokkon. Én haza se mentem volna. Hívtam volna egy felettest
2019. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Szólni szólhatsz az üzletvezetőnek (sőt kellene is!), DE ha ilyent tapasztalsz, azonnal menj vissza az egész vásárlásoddal együtt. Az egészet tételesen átvizsgálják, szembesítenek, csak utána adnak helyt a panaszodnak.

Tudom, hogy ez nagyon nehéz ügy, a gyereknek napirendje van, álmos, nyűgös, neked ezer a dolgod, a mirelit meg elkezd olvadni stb. Viszont csak így és azonnal tudod megnyugtatóan lezárni ezt az ügyet, ha hitelt érdemlően bizonyítasz. Ellenkező esetben a pénztáros rágalmazást fog rád.

2019. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Most már nem mennék vissza.

Nem hiszem, hogy baja lesz belőle, mert különben nem csinálta volna meg.

Lehet, olyan is a háttérben, amiről te nem tudsz. Pl. nem volt bent vezető, ezért nem tudott volna senkit sem hívni.

Persze, ha megint előfordul, akkor szólnék, ott a helyszínen.

2019. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Igazából...lesz**nám. :D
2019. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztornóznia kellett volna a rosszul beütött tételt (mivel írtad, hogy észre is vette egyből), aztán beütni a rendes árat az összes többivel együtt. Nem értem, ez milyen eljárás volt a részéről, ráadásul be is csapott. Valakinek 800 forint is pénz. Utólag már okos az ember, de legközelebb ne egyezz bele ilyen ezt beütöm, úgy hagyom, a többit nem. Ember legyen a talpán, aki ki tud igazodni ott hirtelen. Szerintem ő maga sem tudta, mit csinál, pedig ilyen egyszerűen megoldható lett volna, mint ahogy az elején írtam. Most már mindegy, a pénztáros kavart, amit utólag már nem tudsz bizonyítani.
2019. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme visszamenni, meet semmit nem tudsz utólag bizonyítani. Konkrétan amire készülsz, az így rágalmazás
2019. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!