Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Milyen gyakran szoktatok...

Milyen gyakran szoktatok találni lejárt szavatosságú termékeket az élelmiszerüzletek polcain? Ha találtok ilyet, akkor szóltok a személyzetnek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Én a nagyobb üzletekben (Spar, Lidl, Aldi, Tesco) még sosem találtam. (Maximum közeli lejáratút, de az jelezve volt, akciós áron)

Volt az utcánkban egy kisbolt, ott többször is botlottam lejárt dolgokba.

2019. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én Spar és Tesco üzletben már jó néhányszor; az eddigi „csúcsot” egy kis Tesco tartja nálam, ahol 2017 májusában találtam 2016 szeptemberében lejárt szavatosságú Rauch gyümölcsleveket.
2019. máj. 19. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször Sparba, Auchanba, Lidlbe járok.

A Lidlben egyszer, a másik kettőben többször is. Szoktam szólni.

2019. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én a héten találtam az egyik Sparban 25 napja lejárt szavatossságú félkész pitákat. Szóltam az egyik nőnek, hogy saját érdekükben talán jobb lenne eltüntetniük őket a polcról. Eszébe se jutott megköszönni, hogy szóltam, sőt még dölyfösen megszólalt (lehet, hogy ő volt az üzletvezető, vagy a helyettese), hogy „ezeket nemrég kaptuk csak”. Ja, végülis tényleg nemrég, valamikor áprilisban. :)
2019. máj. 19. 18:47
 5/11 anonim válasza:
100%
Nem túl gyakran, kb. fél éve találkoztam utoljára lejárt szavatosságú pástétomokkal. Szóltam egy arufeltöltőnek, de teljesen hiába. Bár azt mondta, hogy megnézi, de láttam, hogy oda se nézett a polcra, ment tovább.
2019. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel elelmiszerben dolgozom ezert eleg gyakran😂

De komolyra véve a szót en meg sosem talalkoztam lejart szavatossaguval.csak olyannal ami kozel volt mar hozza :)

2019. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ritkán találok, olyan viszont rendszeresen előfordul, hogy a lejárat előtt megromlik valami. Legtöbbször a Füstlinél tapasztaltam ilyet.
2019. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Én mindig szólok, ha találok.

Odamegyek az üzletvezetőhöz és jelzem, hogy eljárást indítunk a bolt ellen.

Persze ilyenkor finoman érzékeltetni, kell, hogy egy 20-asért eltekintünk az eljárástól.

Még sosem derült ki, hogy taxis vagyok.

:)

2019. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8: és ha az üzletvezető arra kérne, bizonyítsd valamivel, hogy ÁNTSZ- vagy NÉBIH-ellenőr vagy, akkor mit csinálnál? :) Elpárolognál?
2019. jún. 15. 20:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez valami beteg fétis nálad?
2019. jún. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!