Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Innentől nem jó szemmel...

Innentől nem jó szemmel néznek majd a boltban rám, vagy ez szinte semmi?

Figyelt kérdés

Négy hónapja járok szinte két naponta kenyérért, ezért-azért egy kis maszek boltba. Három fiatal huszonéves lány alkalmazott van, ja az egyik csak 19 éves.


Hamar megszerettek, mert mondtam, hogy itt a legjobb a kenyér, csak ide járok, meg jó olcsón megkapok ezt is azt is. De mindenkivel olyan közvetlenek, kedvesek és velem is. Már törzsvásárló vagyok. Én is kedvesen, közvetlen beszélek velük. Még van, hogy egy-két mondatot beszélünk, hogy mizujs... Értitek.


Tegnapelőtt hazajöttem és azt vettem észre, hogy az ásványvizet amit vettem, lejárt. 2019.06.09. volt ráírva. Kidobtam. Magamba nem tetszett.


Tegnap megint mentem, kedvesen mosolygósan köszöntem, és kedves hangon mondtam, hogy amit vittem tegnap.ásványvizet, lejárt tvolt. Erre felelte a boltoslány, hogy "ÁÁ, dehogy , minden héten újat hozunk. Mondtam, hogy hát 9-e volt ráirva, mondtam, csak szóltam, hogy jobb, hogy észrevettem, nehogy ellenőr vegye észre, mert mindig belekötnek mindenbe. Erre nem szólt semmit.


Kifizettem a kenyeret, köszöntem további szép napot, felelte "köszi" neked is. Szia.


Elgondolkodtam, hogy innentől milyen szemmel néznek rám, hogy szóltam. De csak azért, mert tényleg igaz volt, magamba pedig gondoltam, hogy lehet a boltosok úgy vannak vele, hogy a vásárló úgysem veszi észre és nem kidobjàk,eladják. Jóindulattal jeleztem, hogy lássák, hogy van aki észreveszi. Ezt nem bántásképp mondtam neki.


Ha soha senki nem szól a világon, ha ilyet tapasztal akkor a boltosok tesznek az eladó termékekbe lejártakat, de ha valaki szól, mindjárt gondolhatják, hogy hát nem lehet ezt csinálni, mert valaki észreveszi és szól.


Gondolom jelezte a tulajnak.


Szerintetek most mit gondolnak rólam, hogy egy kedves törzsvásárló szépen jelezte, hogy "tegnap a vizet amit vitt, lejárt volt"?


Szerintetek nem fogják kötekedésnek venni és megkérni, hogy köszönik de kötekedő vevő ne menjen oda vásárolni?


Ilyet fantáziálok, pedig jóindulattal jeleztem.

Testvérem letolt, hogy "de bolond vagyok, nem illett volna ilyet mondani, ráadásul törzsvásárló vagyok, kedvesek velem, én is velük.



2019. jún. 17. 19:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
61%

Hogy ne lenne mar penztartol valo tavozas utan reklamcio!😀😀😀

En multkor harom nappal kesobb lidl be visszaveittem az egy hete laejart felvagottat,mert csak akkor vettem eszre,hogy mit is vettem,,aszonfgy nekem az elado,oszt tudom- bizonyitani,hogy ez az a fel vagott,amit harom napja vetttem?😁😁😁

Nem akartam mar neki mondani,hogy ha o most jo elado lenne,akkor kedvesen es dalolva perkalna le vetelarat,ha nincs ra bizonyitekom,mert a vevo bizalmanak megtartasa minennel fontosabb,a vevo nek mindig igaza van. De a vegen visszadtak a penzt. Nem akartam marmondani neki,de a. Tes coban ilyenkor tripla,auchanban dupla penzt adnak cvissza....

2019. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
70%

Na a nagy nébihes haveroktól akkor nem sokat tanultál!

:D


A minőségi megőrzési idő, szavatossági idő, fogyaszthatósági idő TELJESEN MÁS-MÁS.

Eladhatták nyugodtan, de ha te otthon vetted észre, a figyelmedet nem hívták fel rá, útólagosan a blokk és a palack ellenében kérheted vissza a pénzed. Ennyi. De kb. 80Ft-on hisztizel, úgy, hogy semmi konyításod az élelmiszer iparhoz.



*egy kereskedő

2019. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
47%
12- es vagyok,nyugta termeszetesen megvolt.
2019. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
77%

#12es


Jó nagy tévedésekbe élsz!:D

2019. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
16%

13- as, a vevo 80 forinton hisztizik,akinek havi jovedelme 150000, a bolt tulajdonos meg 80 forinton sporol,akinek havi 1 millio haszna van.

Aki ki a soherebb?

2019. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Mivel kereskedőként írod, hogy a lejárt cuccokat el lehet adni, megértelek.


Gondoltam is, hogy nem nébihes vagy. Sztem menekülj is előlük!

2019. jún. 17. 20:35
 17/40 anonim ***** válasza:
79%

én írtam hogy kérj bocsánatot ha zavar.


alapból nem gondolnám, hogy bocsánatot kellene kérned barmiert is. de! én nem is hisztizek azon, hogy mi lesz igy hogy megemlitettem nekik a dolgot... nos ha te sem gondolod hogy bocsánatot kellene kérned, akkor mi a baj? viselkedj természetesen és kész.

2019. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetree se kerjen bocsanatot!

Az eladok amugy meg harom nap mulva az egszet el fogjak felejteni ,meg remelik, hogy te is elfelejted!😀

Azokat az eladokat jobban erdekli a sajat fejfajasuk,mint a te halalhired!

Ezt igy szoktak mondani.😃

2019. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
90%

Amugy legkozelebb vidd vissza a lejart arut,kedvesen,nem mogorvan is vissza lehet kerni az arat,nem kell ahhoz veszekedni! Aki nem hagyja magat, hanem kiall az erdekeiert,az tobb tiszteletet kap,onnantol kezdve nagyobb lett volna a respekt hosszutavon,ha nehany napig esetleg visszafogottabbak lettek volna is,. Ha normalisak.

Meg kulonben is a vevo az ur,nehogy mar a nyul vigye a puskat!

2019. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
#16 na, az hogy jött hogy tisztán egy milkót visz haza a kereskedő? Egy kis maszek boltban? Mert ha ez így van gyorsan nyitok én is pár kis vegyesboltot.
2019. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!