Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Innentől nem jó szemmel...

Innentől nem jó szemmel néznek majd a boltban rám, vagy ez szinte semmi?

Figyelt kérdés

Négy hónapja járok szinte két naponta kenyérért, ezért-azért egy kis maszek boltba. Három fiatal huszonéves lány alkalmazott van, ja az egyik csak 19 éves.


Hamar megszerettek, mert mondtam, hogy itt a legjobb a kenyér, csak ide járok, meg jó olcsón megkapok ezt is azt is. De mindenkivel olyan közvetlenek, kedvesek és velem is. Már törzsvásárló vagyok. Én is kedvesen, közvetlen beszélek velük. Még van, hogy egy-két mondatot beszélünk, hogy mizujs... Értitek.


Tegnapelőtt hazajöttem és azt vettem észre, hogy az ásványvizet amit vettem, lejárt. 2019.06.09. volt ráírva. Kidobtam. Magamba nem tetszett.


Tegnap megint mentem, kedvesen mosolygósan köszöntem, és kedves hangon mondtam, hogy amit vittem tegnap.ásványvizet, lejárt tvolt. Erre felelte a boltoslány, hogy "ÁÁ, dehogy , minden héten újat hozunk. Mondtam, hogy hát 9-e volt ráirva, mondtam, csak szóltam, hogy jobb, hogy észrevettem, nehogy ellenőr vegye észre, mert mindig belekötnek mindenbe. Erre nem szólt semmit.


Kifizettem a kenyeret, köszöntem további szép napot, felelte "köszi" neked is. Szia.


Elgondolkodtam, hogy innentől milyen szemmel néznek rám, hogy szóltam. De csak azért, mert tényleg igaz volt, magamba pedig gondoltam, hogy lehet a boltosok úgy vannak vele, hogy a vásárló úgysem veszi észre és nem kidobjàk,eladják. Jóindulattal jeleztem, hogy lássák, hogy van aki észreveszi. Ezt nem bántásképp mondtam neki.


Ha soha senki nem szól a világon, ha ilyet tapasztal akkor a boltosok tesznek az eladó termékekbe lejártakat, de ha valaki szól, mindjárt gondolhatják, hogy hát nem lehet ezt csinálni, mert valaki észreveszi és szól.


Gondolom jelezte a tulajnak.


Szerintetek most mit gondolnak rólam, hogy egy kedves törzsvásárló szépen jelezte, hogy "tegnap a vizet amit vitt, lejárt volt"?


Szerintetek nem fogják kötekedésnek venni és megkérni, hogy köszönik de kötekedő vevő ne menjen oda vásárolni?


Ilyet fantáziálok, pedig jóindulattal jeleztem.

Testvérem letolt, hogy "de bolond vagyok, nem illett volna ilyet mondani, ráadásul törzsvásárló vagyok, kedvesek velem, én is velük.



2019. jún. 17. 19:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Most oszinten, ekkora dolgot kerekiteni egy lejart asvanyviz miatt? Ha mondjuk tojas vagy tejtermek lett volna,ok...de viz...

Innen latszik, hogy egyeseknek mennyi szabadideje van...

2019. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Én meg vagyok fazva,.igazolt. 😁 Ezert érek ra.
2019. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt kidobni vízet mert az ásványvíz nem romlik meg magától ha nincs felbontva hiába járt le .
2019. jún. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

"Én miért is kérjek bocsánatot??


Nem csináltam én ott rosszat.


82%-os legalább értelmes választ adott.


Itt is látszik a válaszolók között, hogy értelmes vagy értelmetlen emberekből van több."


Hogy mennyire látszik, azt nem tudom,de azt igen, hogy biztos nem te fogod eldönteni.

Abban is biztos vagyok, látva ezt a "problémát" , hogy kérdezőből minimum annyi értelmetlen van, mint válaszolóból.


A fenti idézetből pedig az tűnik ki a legbiztosabban, hogy nem válaszért jöttél ide, hanem az igazad megerősítéséért!


A válaszom meg az a problémádra, hogy kezdj magaddal valamit, menj dolgozni, alapíts családot, stb.


-Így ha beköszönnének az életedbe ennél 1000-szer nagyobb problémák, kitolódna az ingerküszöböd, és észre se vennél ilyen "problémákat".

-Időd se lenne összeesküvés elméleteket gyártani, mert ugye elhangzott a hozzáértők részéről mind a dátum formátum hibája, mint a fogalomzavar a minőség és a fogyaszthatóság között.

-Nőne az önbizalmad, és nem járnál idegen emberek véleménye után, hogy megerősítsenek egy döntésedben.

2019. jún. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
A víznek a világon semmi baja nem lett volna, ezért nagy kár volt kidobni. Amúgy meg szóltál, jól tetted, azt biztosan nem fogják mondani, hogy ne menj többet oda vásárolni. :D :D
2019. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

"nem ugy,mint sok boltban,hogy azt varjak,hogy en,a vevo koszonjek elore!"


Már ne is haragudj, de TE mész be a boltba, neked illik köszönni, amikor belépsz. Én legalábbis így csinálom, ha felszállok a buszra ott is én köszönök a vezetőnek ő pedig visszaköszön. Velem még soha nem fordult elő, hogy az eladók ne köszöntek volna vissza.

2019. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
31%

En ugy gondolom,hogy szolgaltatoipar ,ok akarnak eladni,nekik kell megtisztelni a vevot,hogy amint belep,azonnal koszontik.

Ha pedig ferfiaz elado,ketszeresen igaz ez,mert minden ,korulmenyt felulir,az,hogy a ferfi elore koszon a nonek,illetve kort,rangot is felulir.

A masik meg az,hogy miert mindig en legyek a jo?

2019. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
37%
"Ha vendégként, szolgáltatást igénybe vevőként lépsz be valahova, akkor a szolgáltató személyzet köszön neked előre, mert a te (pillanatnyi) társadalmi státuszod magasabb, mert a fogadó fél (ebben a szituációban) a te kiszolgáló személyzeted, a te szolgád."
2019. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát te vagy nagyon fiatal vagy, vagy eleve ilyen lökött. Kidobod az 1 hete lejárt ásványvizet, szarul érzed magad, mert szóltál érte, nem tudod, hogy milyen szemmel fognak rád nézni az eladócsajok "ezek után", stb., stb. A tesód véleménye nem áll messze a valóságtól.
2019. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Elnezest, ha felzaklattalak 37- es , 38- as valaszaimmal. Lehet, hogy igazad van.
2019. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!