Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet venni túrós-meggyes...

Hol lehet venni túrós-meggyes pitét?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sopronban vagy Debrecenben?
2019. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Csinaltass mari nenivel, az a legjobb
2019. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Annyira imádom, de nem tudom jól elkészíteni. Legtöbbször az a vége, hogy a meggyes túrót magában megeszem, mert a pitetészta nem megy:(

Amúgy általánosan kérdezem, nem helyileg. Pl pékségben kapni ilyet? Vagy milyen boltban?

2019. aug. 16. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen levelestészta, és akkor aközé már csak be kell rakni a tölteléket, amivel akarod, azzal töltheted meg. Vagy nemtom, talán még ki kell előtte nyújtani. És akkor kinyújtod, töltelék be, utána teteje rá, és már mehet is a sütőbe. De nézd meg a leírását a tésztának is, meg a receptnek is, hogy meddig lehet optimális egy ilyen előre elkészített tésztát sütni. Egyébként szerintem ne kifejezetten pitét keress, vannak ilyen helyek, hogy rétesház, mindenfelé vannak, és ott elég jó dolgokat szoktak árulni, változatos töltelékkel. Ki mit szeret, vagy mihez van épp kedve. Szóval szerintem ilyen helyeket keress, hogy Rétesház. Akár többet is meglátogathatsz, ha van több is a környékeden.
2019. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!