Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti mennyi pékárut esztek egy nap?

Ti mennyi pékárut esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Beleértve a reggeli kakaós csigát, túrós táskát vagy pizzásszeletet, az ebédre a gulyáshoz elfogyasztott pogácsát vagy a paprikás krumplihoz fogyasztott kenyeret, a nap során szendvicsként megevett zsemlét, az esetleg nasiként fogyasztott fornettit. A saját mennyiséget soknak vagy normálisnak látjátok és figyeltek rá, hogy teljes kiőrlésű legyen?

2019. aug. 27. 07:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Én reggelire eszem két szelet pirítóst vagy egy zsömlét szendvicsnek(az változó, hogy milyen, néha sima, néha magos, néha teljes kiörlésü), ebédhez nem eszem ilyesmit, mert értelmetlen dolog, vacsorára egy-két szelet kenyeret vagy zsömlefélét zöldségekkel.

Nap közben meg nem nassolok, nem akarok elhízni.

2019. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 alletta ***** válasza:
100%

reggel egy teljes kiőrlésű zsömle, vagy egy szelet kenyér, amire valamit rákenek, (szalámikat nem szeretem), ebédhez semmit, este változó, gluténmentes extrudált ízesített "kenyér", vagy bake roll's-t eszem.

nekem a reggeli a fontos, este csak a rágcsa kedvéért eszem valamit, ami lehet, hogy éppen egy rizs chips:)

2019. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Reggel legfeljebb egy kiflit, délben kenyeret csak akkor, ha hígabb főzeléket eszek, este eszek 2-3 szelet fehérkenyeret. Korpásat soha nem eszek, mert az csak divat, de nem egészséges. Nasizni nem szoktam semmilyen vacakot.
2019. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Reggel 2 szelet purrpurr (vagymi) teljeskiorlesu kenyér, vagy 1 zsemle. Fozelekek meg levesek melle sose eszek pekarut, viszont neha rakivanok par szelet pizzara, akar pekseges, akar rendes pizzazos.
2019. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hetente kéthetente eszek egy szelet kenyeret, avokádókremmel, tojással, ilyesmivel.


Valahogy mindig a kenyér nélkül fogyasztható kajakat kívánom inkább meg, csak ez az oka.


Más pékárut nem eszek.

2019. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Senki nem eszik rendszeresen mondjuk naponta 1 x valami boltban kapható pékárut, pl. Sajtos bagett sajtos perec tepertős pogi, meggyes-pudingos rombusz, olivás stangli, kukoricás pizzaszelet, virslis csónak, kakaós csiga, fahéjas csiga?
2019. aug. 27. 08:36
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

Tekintsd meg a proktológus sebész főorvos urat, ő majd elmondja neked, hogyan kell étkezni!:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Hat en bevallom oszinten sokat eszek.

Reggel fornetti, peksutik + energia ital

Tizoraira is

Uzsira vacsira is


Ebedre ritkan mert akkor rendelek

Nem eszek teljes kiorlesut.

2019. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
továbbá azon gondolkodtam, hogy ez inkább az idősebb korosztaly szokása hogy zsemlén és kenyéren él? Ismerek olyan nyugdíjast, akinek ezek köré szövődik a napi étkezése. A nap során több szendvics zsemléből, mert a kerti munka a birtokon gondolon igényli a szénhidrátot meg azt a legkönnyebb magával vinni, meg hát fehér kenyér kolbásszal, aztán délben, este, ha hazamegy, akkor a feleség bármit is tesz elé főtt ételt, ahhoz mindig jár 1-2 vastag szelet kenyér.
2019. aug. 27. 08:41
 10/19 anonim válasza:
74%
3 szelet abonett kenyeret, olykor 2-3 szelet teljes kiörlésű kenyeret szalámival, vagy főzelék mellé.
2019. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!