Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fornetti tésztája?

Fornetti tésztája?

Figyelt kérdés

Mivel lehet hasonló jellegü sütiket készíteni, mármint milyen tésztát kellene használni hozzá?

A leveles tészta nem olyan, és eddig nem találtam hasonlót.

Nagyon kérem, aki szerint ez nem egészséges vagy egyéb kifogása van a Fornetti ellen, ne offolja szét a kérdést!

Nekem az a lényeges, hogy otthon tudjak olyan vagy nagyon hasonló tésztából pogácsát vagy egyéb hasonló sütiket sütni.


Minde hasznos választ elöre is köszönök.



2019. okt. 4. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog sikerülni. Olyan adalék anyagok vannak a tésztában, hogy esélytelen megsinalnod.


De van fagyasztva.

Vagy ha pogácsát akarsz,akkor a pennys sajtos fagyasztott pogija olyan.

2019. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Legjobb a teavaj vagy kókusz zsírja , omlóssá teszi . A tömegben gyártott g3pt3szták sajnos vegyszeresek .
2019. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem MO-on élek, itt ismeretlen a Fornetti teljességében, ezért tésztát sem lehet kapni hozzá.


Nekem az lenne a lényeg, hogy otthon tudjak hasonló tésztát gyúrni, és pogácsát sütni, mivel itt nem kapható.

2019. okt. 4. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ott nézni pogácsát, ami előkészítve, fagyasztva kapható. Lehet szerencséd lesz, szerintem is az adalékoktól olyan amilyen.
2019. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt a pogácsa teljesen ismeretlen dolog!
2019. okt. 4. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kész Vajas leveles tésztát vegyél. Ez hasonlít rá a legjobban.

Otthon sem túl bonyolult elkészíteni, kicsit időigényes, de megéri egyszer kipróbálni.

[link]

2019. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖszi
2019. okt. 4. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!