Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan fagyasszam le a szalmak...

Csongika97 kérdése:

Hogyan fagyasszam le a szalmakrumplit hogy ne fagyjanak össze?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefagyasztani elősütött szalmakrumplit de ha berakom a fagyasztóba összefagy egy bogba.

2019. okt. 9. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Fura ötleteid vannak. Jó nagy hűtő kell, amibe tálcán kiterítve tud fagyni, utána már mehet zacskóba.
2019. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
12%
Gyere Szibériába! Itt biztosan lefagy majd a krumplid!
2019. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy az első írja, tálcára kiterítve fagyaszd le, utána mehet zacsiba/dobozba, ha már megfagytak. Na de miért sütöd meg, ha fagyasztani akarod...? Mehet az nyersen a fagyóba, onnan meg az olajba/sütőbe, amikor enni akarjátok.
2019. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom, nyers krumpliból akar házilag elösütöttet készíteni és utána fagyasztani, nem a boltit akarja.
2019. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
“ Gondolom, nyers krumpliból akar házilag elösütöttet készíteni és utána fagyasztani, nem a boltit akarja.” Oké, de miért jó, ha “elősüti”? Nem kötekedés, komolyan kérdezem (hiába nyomod a mínuszokat ezerrel), mitől jobb sült cuccot lefagyasztani - ami gondolom ugyanúgy fagyottan megy majd az olajba -, mint nem sült cuccot már azon kívül, h felesleges pluszmunka...?
2019. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha krumplit NYERSEN lefagyasztasz, akkor megsütve édes ízü lesz, és így jóformán ehetetlen.

Ha elösüti, akkor ez nem következik be, a krumpli megsütve olyan, mintha akkor készült volna frissen.

2019. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Aha, értem, tehát akkor változik az íze... erre lettem volna kíváncsi - oktalan lepontozás nélkül is felfogtam volna, de köszi... Én rendszeresen nyersen fagyasztom a felvágott krumplit (nem vagyok otthoncsücsülő háztartásbeli, szal nincs időm ilyen úrias “elősütögetésekre”), de eddig még egy családtagom sem jelezte, h “jóformán ehetetlen” a sültkrumplim. De azért értem és köszönöm a választ (bár a lepontozást még mindig nem értem, de mind1, örülök, ha Te boldogabb lettél tőle... ;) )
2019. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!