Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerek

A kérdés

Hol lehet kapni világosabb "klasszikus" szotyit?

Sziasztok! Odáig vagyok ezért a napraforgómagért, de jelenleg csak (Új)Hatvanban tudok ilyet venni a templom melletti zöldségesnél. Csak az a gáz, hogy Zalában élek. Itt mindenhol csak a mogyis "fekete" szotyit kapni, annak meg teljesen más íze van. A zalaegerszegi plázában az auchanban lehetett kapni kilóra egy ideig (tökre megörültem neki), de sajnos már nem. Tudtok nekem segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szotyi, makuka, napraforgó, napraforgómag, nass

nov. 1. 18:35  Privát üzenet  

A válasz
Souky nevű felhasználó válasza:

Menj el a Nagycsarnokba.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 9. 12:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a klasszikus táplálékpiramison a legpreferáltabb ételek közé tartoznak a gabonákból készült termékek, akkor miért van annyira lehúzva manapság a fehér kenyér?
Miből áll a tipikus magyar vasárnapi ebéd? (Nem az a kérdés hogy épp mit ettél, hanem az a klasszikus)
A klasszikus kifli miért görbe?
Jogobella classic vs. Exotic között mi a különbség?
Az elkészült klasszikus lasagne-t le lehet fagyasztani? Felengedés után jó?
Mi a különbség, Karaván bükkfával füstölt sajt a klasszikus és arany között?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!