Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Azért raktak a Pom-Bar csipszb...

Azért raktak a Pom-Bar csipszbe rizslisztet is, hogy minél többet tudjanak gyártani belőle?

Figyelt kérdés
A mennyiségre mennek, nem a minőségre? Eléggé megváltozott az íze és az állaga, amióta rizsliszt is van benne.

2019. nov. 15. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Ne tegyetek már fel ennyire primitív kérdéseket az isten verjen meg!
2019. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igenis nekem ez a véleményem, hogy rizsliszttel “hígítják”, hogy minél többet tudjanak gyártani belőle. Ettől még nem kell csúnyán válaszolni.
2019. nov. 15. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálunk, ideje lefeküdni.
2019. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Azért, mert a birka mindent lenyel. Ha azt irod, szart kevernek bele, az sem érdekli őket.Én sose rajongtam a pomberért. Engem inkább az zavar, hogy egyre több levegő van a zacskóban tartalom helyett. Én egyszer erre panaszkodtam, de a birkák nekem estek, hogy az védi :D

Érdekes, a 90-es évek évek elején kevesebb levegő is kiválóan védte. De ott van pl a spar márkás chips, dupla annyi van benne, nem csak egy felpuffasztott zacskót veszek.

2019. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gömbicica ***** válasza:
69%
:D gondolod a rizsliszt ingyen van????
2019. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-as, attól meg érthetően rá van írva, hogy hány grammot veszel. Az tény, hogy először csökkentik a mennyiséget, és marad az az ár, de ha az ár nőne és maradna ugyanannyi a súly, akkor az lenne a baj. A gazdaság, az infláció egy ilyen dolog, ne kelljen visszavezetnem az ország gazdasági dolgaihoz a kérdést, a különböző adókat felsorolnom. Szimplán olvass súlyt és árat, döntsd el, hogy megéri-e.


A kérdésre a válasz: Igen, mindenki tudja, hogy a rizs egy olcsó dolog, megéri nekik azzal "felutni".

2019. nov. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gömbicica ***** válasza:
100%

kérdezd meg a gyártót.

a termék alapanyagösszetételt sok minden befolyásolhatja


nem tudom mi volt az eredeti összetétel, ami elnyerte a tetszésedet?


aztán van, hogy a praktikum adja a változást pl.

megjegyzem a sima buzaliszt minősége is nagyon eltérő malmonként, hiába ugyan az a finom liszt a felirata!!!


igy gyártáskor elképzelheto, hogy valamivel "dusitani" kell az alapanyagot mondjuk, hogy kiegyenlitődjön az alap hozzávalótól elvárható minőség. stb.


nem egyszerü a gyártó oldalon sem.

itt a fogyasztó azt tehet, hogy nem vásárolja meg az adott terméket, az adott márka adott terméke forgalma csökken, és a gyártó vagy abbahagyja pl. az adott termék gyártását

2019. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak írnám, hogy az eredeti összetevőben abszolút nem volt rizsliszt! Szimplán burgonyapor, bár tudom, hogy az se olyan, mint az igazi burgonyaszelet. Teljesen feleslegesnek találom a rizslisztet, azóta sokkal nehezebb, keményebb lett a csipsz.
2019. nov. 16. 15:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Használtál már valaha rizslisztet? Először is jóval drágább, mint a sima fehér liszt. A belőle készült tészták pedig puhábbak, porózusabbak, mint a fehér lisztből készültek (omlós tészta, keksz pld.), szóval biztosan nem attól lett keményebb.
2019. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj már okosabbnak hinni magad, mint az élelmiszermérnökök a Pom-Bar-nél, mert iszonyú nevetségesen jössz ki belőle.
2019. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!