Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen húsból jó a tatár...

Milyen húsból jó a tatár beefsteak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elsősorban bélszín, de milyen alternativai vannak? Hatszin vagy feherpecsenye például jó lehet? Másik kérdés, hogy ti hol szerzitek be a marhahúst Budapesten? Multiknal vagy esetleg tudtok valami jó hentest? Elsősorban 11. kerület környéke érdekelne.

2019. dec. 11. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Én marha combból csinálom, mert jóval olcsóbb. Finom abból is. Én ezt hipermarketekben veszem általában.
2019. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Hátszín jó,fehérpecsenye nagyon száraz hiába pácolod be.Ha comb esetleg felsál.De persze bélszín a tuti.
2019. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Vakumcsomagolt husokban ti mennyire biztok meg, pl. Sparban? Használjam bátran vagy csak frissen vegyek?
2019. dec. 14. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha tehetem, elsősorban a biopiacon (MOM művháznál szombatonként) veszek húsokat a Virágoskert ökogazdaságtól és ott mindig vákuumcsomagoltat adnak, de ez mindig friss húst jelent, mert arra az adott napra vágnak. Bivaly, szürke és tarka marha szokott lenni, meg mindegyikből borjú is. A tapasztalatom az, hogy teljesen máshogy viselkedik a biohús, mint a bolti, bár még nyers felhasználást nem próbáltam, de sütve-főzve kicsit tovább kell puhítani és sokkal ízletesebb, egy igazi gasztro élmény. De ki lehet fogni jobb húsokat boltból is, pl. az ALDI-ban dobozolva osztrák marhát adnak sokszor, ennek hasonló íze van a bio-hoz. A Spar-ostól néha elrettenek, valószínűleg a mi boltunkban nem nagyon forog a marhahús készlet, mindig nagyon kevés van és kissé állottan festenek. Ha higiéniáról van szó, akkor valahogy jobban megbízom a virágoskertes vákuumcsomagoltban, de ez csak ilyen szubjektív benyomás.
2019. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Metroban van jó sok friss msrhahús
2019. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!