Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Merci csokoládé mitől olyan...

Merci csokoládé mitől olyan drága?

Figyelt kérdés
"Drága", pl egy milkához képest.

2019. dec. 12. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
pl. a minősége miatt.
2019. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ja ja minőség, de inkább veled fizetik meg a reklámjaikat. A redbull se azért drága mert jobb mint a többi energiaital, csak sokat költ reklámra, a reklámoktól az emberek elhiszik hogy milyen jó, meg ugye milyen menő, aztán megveszik drágábban. Ez kb minden agyonreklámozott márkára igaz.
2019. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Főként a márka. Az, hogy egyesével vannak a kis csokik becsomagolva és így "elitebb" a végeredmény. Na meg az se utolsó, hogy jó volt a marketing és mindenki valami fontosabb eseményhez köti a Merci csokit. Kevesen vannak, akik maguknak csak úgy megveszik... Általában ajándékként adják.


De ez igaz egyébként a Milka válogatás dobozos csokira is. Kb. 85 gramm és 8-900 forint, mert dobozban van és egyesével van bacsomagolva minden csoki.

2019. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

# 2

Tán a Milkát nem reklámozzák? Annak is benne van az árában - tehát ebben nincs különbség.

A Milka egy jó nagy sz.r lett - kocsikenőcs minőségű kakaós valami.

Egy igazán jó csokoládé az pattan, ha eltöröd.

2019. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Étcsokoládét ne keverjük a tejcsokival.


Főleg az új karamellás Milkak valami isteniek szerintem, és mennyibe kerül egy tábla? 300 Ft?


Egy 400g-os merci (most vettem ajándékba ( mert az illető ezt szereti), 3k). És szvsz semmi extra

2019. dec. 12. 18:01
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
A márka, reklám, és csomagolás miatt. ( Egyenként be vannak csomagolva a kis csokik)
2019. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Tudod milyen drága volt a "merszi, hogy vagy nekem" tv reklámja? Inkább ne tudd meg, nagyon sok.
2019. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Miért olyan drága a bélszín a csirkefarháthoz képest?


:-DDD

2019. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Attól még, hogy szerinted “isteni” a Milka, a Merci meg nem, más szerint nem lesz így, és úgy tűnik, ez a többség (az ár alapján). Mert marketing az vastagon van mindkettő mögött.

Egyébként néhány éve még egyszerű Milkát venni is nagyobb presztízs volt, azért elgondolkodtató, hogy most már egyre inkább nem az. Talán mégis csak romlott a minőség (az ára meg szökik szépen felfele), pláne pl a mogyorós csokijuknál.

2019. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

"Étcsokoládét ne keverjük a tejcsokival."


Nem csak az étcsoki "pattan" töréskor, hanem tejcsokik is. Nekem a sima Pennys tejcsoki ezerszer finomabb mint a Milka, nem olyan tömény, ragadós. Nem is értem, mit szeretnek annyian a Milkán.

Mellesleg a magyar Milka tényleg nem a minőség netovábbja, meglepődnél, hogy Ausztriában mennyivel jobb izű. Sokkal több benne a mogyoró, stb. Bár ez már politika, ne menjünk bele.

2019. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!