Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Gluténmentes diétával, hogy...

Gluténmentes diétával, hogy helyettesítettétek a kenyeret és a tésztákat?

Figyelt kérdés
Nem találok aranyközéputat, próbáltam rizst enni, de nagyon szokatlan volt és nem túl praktikus. Egyéb ételeknél is gondban vagyok mert az ilyen receptek macerásabbak, és kenyér/tészta nélkül nagyon hamar megéhezem. Ti mit ettetek? Mivel helyettesítettétek a glutént tartalmazó élelmiszereket.
2020. jan. 15. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Van gluténmentes kenyés és tészta is.
2020. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Én nem vagyok gluténérzékeny, de nem értem mit kell helyettesíteni, évente ha 2 kenyeret veszek meg egy csomag tésztát, akkor sokat mondok. Lehet létezni ezek nélkül is. Azért vagy éhes, mert megszoktad, hogy állandóan gyors felszívódású szénhidrátokat eszel, ha 2-3 hétig kibirod nélkülük, akkor nem fognak hiányozni sem.


Nem mellesleg rengeteg gluténmentes tésztát ill kenyeret lehet venni, minden boltban.

2020. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy nem csak ez az egy alternatíva van étkezésre, de pont ezért kellene tanács. Körethez pl a tészta helyett a rizs is finom, vagy épp krumplipüré. De pl. Iskolába nem tudom mit tudnék vinni ami kitart 10 órán át. Ma pl zöldséget és gyümölcsöt ettem, de borzalom nyomta a gyomrom, és pár óra után kínzó éhséget éreztem. Tehát alternatívákat és tippeket várok, mert szerintem kenyér és tészta nélkül is lehet élni.
2020. jan. 15. 15:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jan. 15. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
gyerekemnek glutėnmentes kennyeret veszek meg glutėnmentes felvågotatt ės csinålok neki szendvicset neki,de van glutėnmentes tėszta is ,pizza is sőt låtam glutėnmentes csåszårzsomlėt is az utolso 2 dolgot neked kell megsütnöd mert fagyasztott termėkek,de csokis muffin is van glutėnmentes gyerekem imådja .ėdes kifli .
2020. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy kukoricakenyér, szerintem nagyon finom. Az ázsiai rízstészták is nagyon finomak. Nem tudsz dobozba csomagolni? Akkor nem csak a szendvics lenne.

2020. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!