Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Gluténmentes étrenddel kapcsol...

Gluténmentes étrenddel kapcsolatban ki Milyen szakirodalmat tud ajánlani?

Figyelt kérdés
Tej, tojás, szójamentes diétan van kisfiam, de időközben társult hozzá a glutén is. Nekem nagyon fontos lenne, hogy olyan könyvet vegyek, amiben érthetően le van írva minden, és örülnék receptek könyvnek is. Nagyon új még ez nekem, köszönöm ha segítettek.

2019. okt. 20. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Épp most jelent meg ez a könyv:


Alacsony FODMAP-étrend - Elmélet és gyakorlat

Bartha Ákos - Mezei Elmira


Nem 100%-ban az általad leírt diétára készült, de sok hasznos, hiánypótló infó van benne az immunrendszerről, emésztésről, különféle ételérzékenységekről. Ír a gluténmentességről és a tejproblémákról is (laktóz, tejcukor).

A szerzőpáros mindkét tagját ismerem, érdemes rákeresni a nevükre, mert sok anyag van fent tőlük neten is.

2019. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

bocsánat, lemaradt a könyv linkje:

[link]

2019. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van egy csoport, gluténmentes konyha és lisztérzékeny hétköznapok. Nagyon ajánlom, itt megtalálsz mindent. Készségesen segítenek.
2019. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utána nézek a könyvnek mindenféleképpen. A Facebook csoportba már bekerultem, attanulmanyozom.
2019. okt. 21. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!