Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » KFC csirkének hal íze?

KFC csirkének hal íze?

Figyelt kérdés
Vettem elvitelre két sajtburgert a KFC-ből. Este buli után hazafele akartam megenni őket, de rettentő undorító hal íze volt. Valaki tudja, hogy mitől? Illetve fordult mással is elő ilyen? Lehet csak romlott volt a csirke? vagy mi?

2020. febr. 10. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
náluk csirkemell van a sajtburgerben igaz? kfc-nél még nem tapasztaltam mert sosem eszek ott, de velem hasonló volt, normál otthoni rántott csirkemellnél hogy egy nagyon enyhe halas ízt véltem felfedezni benne de egyáltalán nem erőset, nem tudom mitől lehet
2020. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen elöfordul, a csirkét hallisztet is tartalmazó táppal etették, és attól függöen, mennyi volt benne a hal aránya, átveszi az ízét a csirke húsa is.

Megenni lehet, nem romlott, csak legfeljebb nem ízlik.

Esetleg megprobálhatod visszavinni, hátha kicserélik.

2020. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem frissen etted meg?
2020. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy a #2 mondja.... nagyüzemi csirketartás az oka
2020. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Hallisztet ettek a csirkék. 😊 Nem romlott, csak nagyüzemben “készült” a csirke.
2020. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Igen, a halliszt.

A csirke húsán átérződik, amit nagy mennyiségben eszik.

Emlékszem egyszer volt egy nyár, amikor a szomszédasszonyom hátsókertjében elszaporodott egy gazféle, a csirkéi szorgosan csipegették. Én meg konkrétan mentol ízét éreztem a tőle vett csirkéből készült rántott csirkének.

2020. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
én felvágott sonkákon érzem néha, olyankor minimum egy hónapig tuti nem eszek oylat. Bár lassan próbálkozni se merek
2020. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Milliószor előfordult már velem,olyan csirkével amit hentesnél veszek,vagy boltban és itthon sütöm meg. Illetve sütés közben is rossz a szaga a húsnak (friss,nem romlott stb) . Én csak a csirkével tapasztaltam ezt,le is szoktam róla,már évek óta nem veszek.
2020. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Az ukrán csirkétől amit a szlovákokon keresztül csempésznek magyarországra.


A sima nejlonos "multis" csirkéből is ki lehet hozni a "hal" ízt.


Szórd be vegetával, egyből megtudod!


A tojás detto ugyanaz.

2022. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!