Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a bolti csirkének tokos, tollas a bőre? Egyáltalán megeszitek a bőrét?

Figyelt kérdés
Én a leggyakrabban leégetem egy nagy öngyűjtóval a bőréről a látható, szőrhöz hasonló tollakat, viszont ha reménytelenül tokos, akkor inkább lebőrözöm a csirkét és úgy készítem el.
2017. okt. 21. 14:20
 1/8 A kérdező kommentje:
A KFC-ben is eléggé undorító, amikor kilóg a bunda/fűszerréteg alól a csirkerészeken a "szőr".
2017. okt. 21. 14:21
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hol laksz, Bangladesben?
2017. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Csirkemellfilét eszek.
2017. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki a gyártó, forgalmazó, csomagoló, honnan származik az a csirke ? Bolti forgalomba itt, ahol én lakom, vásárolok(spar, tesco), az életbe nem találkoztam még ilyen undormánnyal mint amiről írsz.

Viszont azt tudom, hogy vannak olyan feldolgozók, ahonnan, így , ilyen állapotában kerül bezacskózásra és kiszállításra a hús. Reklamálj .

2017. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Naná megeszem a bőrét, annál nincs is finomabb, mint a ropogós mell vagy szárny vagy comb bőre ***
2017. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyennel találkoztam volna, akkor is inkább a gázláng felett "epillálnám ", mint öngyújtó felett.

Soha nem nyúzom le a bőrét, normálisan megsütve a piheszőrök eltűnnek, így valójában nincs semmi gond.

A csirkét tokozni nem kell, mert , ha normálisan megpucolják, akkor nem marad benne "tok ".

2017. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hatos: indukciós tűzhelyem van :S
2017. okt. 21. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen, megtisztítom, megpörzsölöm.
2017. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!