Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Rio mare tonhalkonzerv tonhala...

Rio mare tonhalkonzerv tonhalait tenyésztik, vagy a természetes előfordulási helyéről halasszák?

Figyelt kérdés
Shalom!
2020. febr. 12. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Óceánból halásszák.
2020. febr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A konzerven az is fel van tuntetve, melyik ocean, v. tenger melyik reszen halasztak.
2020. febr. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rá van írva, hogy honnan való a hal.
2020. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tonhalat itt nem tenyésztenek tudtommal. Úgy halásszák a természetes élőhelyükről. Imádom a tonhalkonzervet, régen a metróban lehetett kapni nagydarabosat és aprítottat is, a márkájára már nem is emlékszem. Volt egy idő, amikor bele tudtam volna fulladni, annyit ettem. Kár, hogy a RioMare ilyen drága, mert együltő helyemben meg tudom enni. Sajna tésztafélékre én pl. nem szeretem. De ez csak én vagyok.:)
2020. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tesco honlapon szemezgettem vele, de ott nem volt feltüntetve. :c
2020. febr. 13. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!