Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A befőttesüvegben árult...

A befőttesüvegben árult almaszószt mire használják? Használható édesítésre?

Figyelt kérdés
Használható édesítésre? Úgy hallottam, meg alternatív édesítésű élelmiszereken láttam már összetevőként, hogy édesítésre almát használnak. Ezt az almapürét lehet így használni? Hogyan? Vagy az valamilyen más feldolgozású almát igényel?

2019. máj. 12. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni pl. párolt káposztába. Nem tudom ki hogy készíti, de mi a hagyma lepirításánál szoktunk hozzá cukrot adni amit lekaramellizálunk. El tudom képzelni esetleg abba cukor helyett.

De gondolom önmagában édességként is helytáll, pl. palacsinta tölteléknek, vagy pluszban tenni kicsit az akármivel megtöltött palacsinta tetejére.

Sőt, tovább megyek, lehet sült kacsa mellé is, mert jól passzol hozzá a sült alma is, vagy az édes sütőtök püré.

2019. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az nem szósz hanem sima püré. Kekszel eszem magában. Palacsitába kicsit híg, Édesítésre szerintem nem mindenbe, annyora nem édes hogy állagváltozás nélkül édesítsen
2019. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Császármorzsához nagyon jó. + pici rum, és Isteni...
2019. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!