Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy napos buszos kirándulásra...

TranquilityCherry kérdése:

Egy napos buszos kirándulásra kaja ötetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy napra megyünk kirándulni ilyen kiránduló túra busszal és olyan kaja ötletek kellenének pl: amik nem romlanak meg egész nap, vagy nem lesz miatta büdös (:D), vagyis nem szagosak. Már vettem ilyen kis croissant meg egy palack vizet de még kellen pár cucc. Vasárnap lesz addigra még van időm vásárolgatni. 22l.

2020. febr. 13. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Téliszalámis szendvics

Fasírtos, rántott husos szendvics

Pogácsa péksüti

Müzliszelet

2020. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy napig elég sokféle kaja kibírja. Inkább az lenne a fontos, hogy milyen ételeket szeretsz?
2020. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Általában házi pálinkát szoktunk vinni, kaját azt bármilyen gyors büfében lehet kapni!
2020. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenfélét szeretek. Sok fajta péksütit ami sós leginkább (pl.pizzás háromszög, sós és sajtos pogi, baconos sajtos rúd és ilyesmik) vagy sparos müzlik esetleg chipsek...:D
2020. febr. 13. 23:42
 5/10 anonim válasza:
53%
Zsíroskenyér hagymával
2020. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Fonott kalács. Az meg nem romlik, el nem kenődik, laktat. Kirándulásra szoktam vinni. Az egyetlen baja, hogy morzsázik valamennyire.

Téliszalámis kiflit is gyakran vittem ilyen kirándulásokra (a zsemle is jó, talán jobb is még). Csak zöldséget ne sokat tegyél bele, mert az kellemetlenségeket okozhat, ha kicsúszik belőle.


Más ötlet: sajtos croissant/rúd/bagett/stangli (lehetőleg nem ropogós-morzsázós fajta péksütemény).

2020. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha édességet szereted, a muffin is jó egy kis nasinak kirándulásra.
2020. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Peksuti, sajtos rud, pogacsa, croissant,

Szaritott kenyer, vagy mi az bagettszeletelve van tobb izesitesben, finom az a zacskos

Alma

Kent szendvicset nem ajanlok egy ido utan allot szagu es izu lesz

Muzliszelet

2020. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Mi sokat járunk buszos kirándulásra. Ami nekünk bejött: péksütik, szalámis szendvics, rántott húsos szendvics, sülthúsos szendvics(egészben megsütni a karajt a sütőben és felszelni), kis fasírtgolyók+hozzá zsömle, kifli. A zöldségeket érdemesebb esetleg nem a szendvicsbe rakni (én nem szeretem, mert hamar megfonnyadnak), hanem kis dobozba felszelni paprikát stb. és a szendvics mellé enni.

Nasinak: műzliszelet, zabkeksz, csoki, ropi, alma, banán

2020. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Én szoktam ilyenkor csinálni előtte melegszendvicset, aminek felső része is van. Hidegen is finom, és nem illatozik szerteszét.
2020. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!