Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A tavaly novemberben lejart...

A tavaly novemberben lejart maggi csirkehus leveskockat felhasznalhatom? Lehet tole valami bajom?

Figyelt kérdés

#Maggi #leveskocka #csirkehus
2020. febr. 17. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Fel lehet használni, nem okoz betegséget. De arra készülj fel, hogy az íze nem jó, mert a benne lévö zsiradék idöközben avasodhat.

Én nem használnám fel, mert nem igazán nagy összeg és nekem többet ér, ha az étel jó ízü, mint hogy megspóroljak pár forintot.

2020. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudom kideriteni,hogy megavasodott-e?
2020. febr. 17. 12:47
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Kicsit sötétebb azokon a helyeken ahol a levegő jobban éri (a papírcsomagolás réseinél). De nyugodtan tedd bele forró vízbe és kóstold meg, ha ízlik edd meg, ha nem dobd ki. Bajod biztosan nem lesz tőle, annyi só van benne, hogy a bacik nem élnek meg rajta.
2020. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz tőle, mivel a szavatossági idő még mindig csak azt mutatja, hogy meddig garantálja a gyártó, hogy nem romlik a termék minősége.


Az ízre pedig annyit, hogy törj le egy kis szemet belőle, és kóstold meg. Nem ehetetlenül tömény így sem, viszont ha avasodott, azt simán megérzed.

2020. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Egyetlen baja lesz, nehezebben olvad fel. Én pont ilyen leveskockából főztem a múltkor (utólag néztem a szavidőt, még régebbi volt, mint a tied), ízre semmi baja nem volt, teljesen finom volt, utólag sem lett baja senkinek. Annyi, hogy maradt egy pici a leveskockából, nem akart teljesen feloldódni, úgyhogy egy levesszűrővel kikanalaztam, ami ott maradt. Lehet, ha tovább főzözetem, lassabban, de eltűnt volna, nem volt türelmem.
2020. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Külö egy kis lábasban főzd meg, ha jó összevegyíted.
2020. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!