Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi bajom lehet a romlott...

Mi bajom lehet a romlott haltól? És milyen a tápértékre a frisshez képest?

Figyelt kérdés
Már harmadszorra járok úgy, egy hónapon belül, hogy veszek drága friss halat (pisztrang, esetleg lazac, lazacpisztrang, szeretem az ízüket), de nincs időm megcsinálni.Most egy hete a hűtőben volt. Már volt szaga, de olyan pipa lettem, hogy bepaniroztam és kisütöttem. Több chilivel meg sóval. A múltkor is megettem az egészet. Mi bajom ehet tőle?
2020. febr. 21. 09:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Adsz vele a májadnak, vesédnek két nagy pofont...
2020. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Megveszem az Auchanban, onnét masfél ora visszamaszni, utána rendszerint elmegyek edzésre, az 2 óra, utána hulla fáradt vagyok.. és itt nem egyszerű mert 2nm- es teakonyha van.Igen, elég nagy a káosz. És mindennrk a tetejébr nem is itt alszok. Altalában betervezek eteleket, mdgveszem a hozzávalót aztán nem lesz belőle semmi.. a konyhaban nem tudok szeletelni mert pult sincs csak a szobában.
2020. febr. 21. 10:52
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Hát de basszus, vásárolj hazafele mikor már látod hogy mi lesz ha hazaérsz. :D

Meg ne más konyháját használd...

2020. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

Vegyél füstölt halat az tartós.

Én is mindig azt veszek.

Ha reggel nem tudok főzni, akkor már nem is főzök.

2020. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
Egy hétig hagyod rohadni a nyers halat a hűtöben?
2020. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen sajnos.... be kellett volna tennem a mélyhűtőbe, de nem tudtsm hogy ez lesz..
2020. febr. 21. 12:48
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez nagyon aranyos! Leírják hatvanszor, hogy ne edd meg a büdös halat, de te megint megkérdezed kommentben, hogy mennyit veszít a romlott hal a tápértékéből. Semennyit. De tényleg ne szórakozz ilyen kajákkal, mert nem véletlenül lett büdös a hűtődben. A múltkor megetted az egészet, nem lett bajod. Oké, de nem mindig lesz ilyen szerencséd.
2020. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
93%

"Próbálok valtozatosan egészségesen étkezni de nagyon nehezen megy." 9

Hát kérdező... még az is egészségesebb lenne ennél, ha vennél egy nyavalyás halkonzervet. Na meg aztán szart se ér az "az egészséges étkezés", ha közben mentális egészségért - vagy tudatos, értelmes, gondolkodásért nem teszel semmit. Egy zsák pénzt kidobsz az ablakon, (ahelyett, hogy valami értelmesre költenéd a pénzed, pl éhezők segítésére, vagy valamilyen tanulásra, jó könyvre), és büdös - bár emlékeid szerint jóízű - halat eszel. "Már harmadszorra" - akkor talán ezt hagyd abba.

2020. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen sok a tennivaló, akkor vegyél 1 adag, ismétlem 1 adag kaját hazafelé menet. Azt este megeszed. Egy csomo helyen vannak egészséges menük is.

Délben is éppen ahol vagy, ott egyél.

Életveszélyes állapotba is kerülhetsz romlott ételtől, ugyanis nem elég hogy "mérgezés", de a hányás - hasmenés miatt ki is szaradhatsz.

2020. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fagyasztod le, ha aznap nem tudod megcsinálni?
2020. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!