Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen nasikat vegyek ma estére?

WoundedViolet kérdése:

Milyen nasikat vegyek ma estére?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma este filmeket fogok nézni és ilyenkor mindig szoktam venni csipszeket, üdítőket és egyéb rágcsálni valókat. Mit ajánlotok, miket vegyek mert már kezdem unni amket szoktam venni eddig pl. pringles, csoki, kubu, cola ilyeneket szoktam venni. Valami újat szeretnék ma. Macaron tervben van és pluszba valami kaja pl.lasagne vagy hasonlók. Ti miket szoktatok venni nassolni? 22L



2020. ápr. 11. 04:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én vagy filmet nézek vagy eszek, de ha már kell valami akkor a klasszikus pattogatott kukorica-mogyoró kombó. Na de hogy tippet is adjak: diákcsemege!
2020. ápr. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Magvak, vagy bundás mogyoró, pilóta keksz,
2020. ápr. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszii, nem tudok filmet vagy videót nézni úgy, hogy nem eszek közben :D. Szokás lett.
2020. ápr. 11. 06:47
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Tortilla chips, és esetleg Te is tudsz hozza csinálni dipet, mártogatós szószokat. Fokhagymás-joghurtos, chilis, zöldfűszeres stb. Mandula, kesudió esetleg?

Vagy, ha édeset szeretnél aszalt gyümik, szárított gyümik pl. Ezek viszonylag egeszsegesebbek, mint pl. egy csoki és egy kis változatosság.

2020. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ropi, popvorn, tibi csoki 😀
2020. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Kesu dió

Aszalt vörösáfonya

Chio donuts

Jégkrém 😋

2020. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tortilla chips salsa és sajtszosszal. Bundás mogyoró, popcorn. Mandula, kesu és társai. Gumicukor, vajas csokis keksz.

Cola, meggysör, limonádé.

Spagetti, pizza.

2020. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

"nem tudok ... Szokás lett"

Majd ha elkezd nőni a feneked, meglátod, hogy tudsz, csak akarni kell.


De ilyesmi miatt ne menj vásárolni! Azt egyél, amit otthon találsz! Majd ha legközelebb amúgy is mész vásárolni (fontos dolgokat), akkor veszel valami újféle nassolnivalót is.

2020. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na elmentem és ezeket vettem: Macaron, pringles (imádom XD)lasagne, pez, marcipán, csokikrém és csokinyuszik, energiaitalok, rauch ücsik :D. Amúgy az én pénzem és azt veszek amit akarok, mert megdolgoztam érte...és aazért veszek mert pont itthon semmmi kaja nincs kb.ja köszi a válaszokat amúgy:D lényeg van ma egy kis változatosság.
2020. ápr. 11. 16:45
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi pont ilyen választ szerettem volna. Hogy lehet valaki ilyen, hogy hülye vagyok csak mert néha veszek nasikat amit nem mindig engedhetek meg magamnak. Krvára nem érdekel a vírus csak megsúgom...nem is értem mit vesztegeted itt az időded és kioktatsz engem, miközben más értelmes válaszokat adott nekem és normális hangnemben. Na látni se akarlak itt már szóval csá...
2020. ápr. 12. 04:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!